Wyszukiwałeś:

q50

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: q50

Spróbuj też wyszukać: Infiniti q50

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Infiniti G, czyli Q50

Na rozpoczętej w poniedziałek wystawie samochodowej w Detroit Infinitizaprezentowało swój pierwszy model według nowego nazewnictwa marki.Infiniti Q50 to jednak nic innego, jak nowa generacja znanego także w Polscesedana z rodziny G.

 

Infiniti Q50 z dieslem

Debiutujący w styczniu na wystawie w Detroit całkowicie nowy Infiniti Q50,czyli następca modelu G sedan, do Genewy przyjechał z nową jednostkąwysokoprężną.

 

Oto najlepsza premiera wystawy w Szanghaju

Całkowicie nowy model Infiniti Q50 zostało uhonorowane tytułem "BestChinese Premiera" przyznawanym przez organizatorów wystawysamochodowej w Szanghaju i przez jeden z wiodących chińskich portaliinternetowych.

 

Infiniti Q50 od 144 tys. zł

Choć fizycznie auto na nasz rynek trafi na początku jesieni, już terazdealerzy Infiniti przyjmują na niego zamówienia. Infiniti Q50 będzieoferowany w Polsce w cenie zaczynającej się od 144 tysięcy złotych.

 

Infiniti Q50 Eau Rouge już oficjalnie!

Targi NAIAS wystartują już za chwilę i Infiniti chce, aby przed weekendemświat motoryzacji mówił tylko o ich premierzy szykowanej na targi wDetroit. Japoński producent pokazał specjalną wersję modelu Q50.

 

Infiniti Q50 Eau Rouge z konkretnym sercem

Infinti Q50 Eau Rouge jest coraz bliżej seryjnej produkcji. Auto, które debiutowało podczas targów mogliśmy podziwiać również wGenewie. To w Szwajcarii producent zdradził silnik, który trafi podmaskę auta.

 

Infiniti: Nowy dwulitrowy benzyniak w gamie Q50

Japoński producent przedstawia nowy motor benzynowy, który zasili gamęsiników Infiniti Q50. Jednostka jest zestawiona z 7-biegowąautomatyczną przekładnią.

 

Infiniti Q50: Video-test

Aby należeć do segmentu premium nie wystarczy być dobrym czy nawet bardzodobrym w każdym elemencie. Trzeba być wyjątkowym. W naszym video-teściesprawdziliśmy, czy na miano premium w pełni zasłużyło Infiniti Q50,które próbuje rywalizować w segmencie średniej wielkościlimuzyn.

 

Sebastian Vettel testuje Q50 Eau Rouge

Czterokrotny mistrz świata Formuły 1 pełni w Infiniti rolę dyrektora ds.osiągów. Vettel tyż przed targami w Pekinie testował prototypowyegzemplarz Q50 Eau Rouge w Wielkiej Brytanii.

 

Infiniti Q50 (w końcu) w benzynie

16, 13, 10 - tak kształtuje się liczba dostępnych wersji silnikowychodpowiednio Audi A4, BMW serii 3 oraz Mercedesa klasy C. Na tym tle dwa wariantyInfiniti Q50 wyglądały bladziutko. Wchodząca właśnie do sprzedaży odmianabenzynowa trochę zmieni te niekorzystne dla Q50 proporcje. Czy jednak na tyle,by mógł on na poważnie zagrozić niemieckiemu trio?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022