Wyszukiwałeś:

qashqai+2

. Znaleziono 173 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: qashqai+2

Spróbuj też wyszukać: qashqai +2 grant vitara c-crosser

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 173 wszystkich):

Qashqai+2

Jesienią na europejskim rynku pojawi się nowa wersja nadwoziowa niezwyklepopularnego na Starym Kontynencie Nissana Qashqai. Qashqai+2 będzie dłuższy,wyższy i, co chyba najważniejsze, będzie w stanie przewieźć poza kierowcąsześciu pasażerów.

 

Nissan Qashqai produkowany 24 godziny na dobę

Nissan uruchomił nocną zmianę w należących do firmy zakładach wSunderland, rozpoczynając tym samym produkcję w trybie 24-godzinnym.Wprowadzenie trzeciej zmiany było podyktowane chęcią zaspokojenia popytu nacrossovera Qashqai.

 

Qashqai+2 już w produkcji

W zakładach w Sunderland w Wlk. Brytanii uruchomiono już produkcję nowego,siedmiomiejscowego rodzinnego crossovera. Pierwsze egzemplarze modelu Qashqai+2zostaną dostarczone w październiku.

 

Nissan Qashqai w specjalnej wersji I-Way

Nissan Qashqai, lider segmentu crossoverów, a także najlepiejsprzedający się obecnie Nissan na europejskim rynku, będzie teraz oferowany wlimitowanej wersji I-Way, która wyróżniać się będzie przedewszystkim nowym systemem nawigacji.

 

5.923 Nissany do serwisu

Oficjalny importer samochodów Nissan w Polsce powiadomił Urząd OchronyKonkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Nissan Qashqai,Qashqai + 2 (J10) i X-Trail (T31), mogą stwarzać zagrożenie dlabezpieczeństwa użytkowników.

 

Nissan Qashqai: crossover po zmianach

Prekursor i lider segmentu miejskich kompaktów - Nissan Qashqai - musisię mierzyć z coraz to liczniejszą konkurencją rynkową. Dlatego teżkonieczne są zmiany, które mają zapewnić mu utrzymanie tej przewaginad rywalami. Na rynek wchodzi właśnie Qashqai po modernizacji.

 

W Nissanach może odpaść kierownica

Jeśli posiadasz Nissana Qashqai, w tym także wersję Qashqai+2, bądź NissanaNV200 musisz uważać. Istnieje ryzyko, że w czasie jazdy od kolumny kierownicyodpadnie wieniec kierownicy.

 

"Stary" Qashqai do serwisu

W salonach Nissana debiutuje właśnie druga generacja bestsellerowegocrossovera, a tymczasem japońska marka ogłosiła kampanię serwisową, wktórej do serwisów zaproszeni zostaną właściciele pierwszejodmiany Qashqaia, a także Qashqaia+2 oraz X-Traila.

 

Wątek na forum: Nissan Qashqai 2.0

W 2010r.zakupiłem nowego Nissana Qashqai 2.0 disel. Po ok. 5tys.km zacząłem odczuwać stuki przy zmianie biegu z 2 na 3. Stukanie wyraźnie słychać przy niskich obrotach silnika. Samochód jest na gwaracji i przy przeglądach zgłaszałem w serwisie, lecz powiedzieli i, że to jest normalne. Dla mnie ni...

 

Uwaga na układ kierowniczy w Nissanach

Prawie 4,5 tys. Nissanów zostanie wezwanych do autoryzowanychserwisów japońskiej marki z powodu możliwych problemów zukładem kierowniczym. Usterka może wystąpić w takich modelach jak Qashqai,Qashqai+2 oraz NV200.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021