Wyszukiwałeś:

qashqai

. Znaleziono 466 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: qashqai

Spróbuj też wyszukać: Qashqai wymiary qashqai+2 nissan qashqai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 466 wszystkich):

Qashqai na taśmie

Produkcja najnowszego modelu Nissana o bardzo egzotycznej nazwie Qashqairuszyła właśnie na jednej z linii produkcyjnych fabryki umiejscowionej wbrytyjskim Sunderland. Japoński producent zamierza montować tam około 130tysięcy egzemplarzy tego auta rocznie.

 

Nissan Qashqai najbezpieczniejszy

Nissan Qashqai to obecnie najlepszy samochód pod względem ochrony dorosłychpasażerów jak i dzieci. Tak przynajmniej wynika z najnowszych testówEuroNCAP, w których crossover Nissana zdobył najwyższą liczbę punktów wponad dziesięcioletniej już historii tej organizacji.

 

Nissan Qashqai: Uciekinier czy pionier?

Tworzenie modeli w całkowicie nowych segmentach rynkowych było i jest dośćryzykowne. Czy krok ten się powiedzie, czy też okaże się fiaskiem wprzypadku Nissana Qashqai - przekonamy się niebawem. Pierwsze wrażenia sąjednak więcej niż obiecujące.

 

Qashqai+2

Jesienią na europejskim rynku pojawi się nowa wersja nadwoziowa niezwyklepopularnego na Starym Kontynencie Nissana Qashqai. Qashqai+2 będzie dłuższy,wyższy i, co chyba najważniejsze, będzie w stanie przewieźć poza kierowcąsześciu pasażerów.

 

Nissan Qashqai produkowany 24 godziny na dobę

Nissan uruchomił nocną zmianę w należących do firmy zakładach wSunderland, rozpoczynając tym samym produkcję w trybie 24-godzinnym.Wprowadzenie trzeciej zmiany było podyktowane chęcią zaspokojenia popytu nacrossovera Qashqai.

 

Qashqai+2 już w produkcji

W zakładach w Sunderland w Wlk. Brytanii uruchomiono już produkcję nowego,siedmiomiejscowego rodzinnego crossovera. Pierwsze egzemplarze modelu Qashqai+2zostaną dostarczone w październiku.

 

Nissan Qashqai: crossover po zmianach

Prekursor i lider segmentu miejskich kompaktów - Nissan Qashqai - musisię mierzyć z coraz to liczniejszą konkurencją rynkową. Dlatego teżkonieczne są zmiany, które mają zapewnić mu utrzymanie tej przewaginad rywalami. Na rynek wchodzi właśnie Qashqai po modernizacji.

 

Pierwszy Qashqai w rękach Polaka

Pierwszy zamówiony w Polsce egzemplarz nowego Nissana Qashqai trafiłkilka dni temu w ręce klienta salonu Japan Motors w Bielsku-Białej.

 

Nissan Qashqai Black Edition - czarna edycja wjeżdża do Polski

Jeden z najlepiej sprzedających się crossoverów w Polsce, NissanQashqai od teraz jest dostępny w Polsce w nowej wersji Black Edition. Jak sama nazwa wskazuje motyw przewodni to kolor czarny.

 

Nissan Qashqai ? pierwsze ceny już znane

Nissan przedstawia cennik i oficjalnie otwiera zamówienia na nową generację modelu Qashqai, póki co dostępnego w specjalnej i nieco droższej wersji Premiere Edition.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021