Wyszukiwałeś:

qoros

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: qoros

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Qoros GQ3 oficjalnie

Chińskie marki motoryzacyjne rosną jak grzyby po deszczu, ale jak na razie,żaden producent aut rodem z kraju ryżu nie podbił Europy. Kolejnymśmiałkiem jest marka Qoros, która zaprezentowała na zdjęciach jedenz pierwszych modeli - GQ3.

 

Qoros atakuje segment C

Na targach w Genewie chińska firma Qoros zaprezentuje przedprodukcyjną wersję swojego pierwszego modelu, którym chce rywalizować w segmencieC. Obok Qoros 3 Sedan pokazane zostaną również dwa koncepcyjne modele.

 

Qoros blisko Polski

O tej marce będzie głośno przez następne miesiące. Chiński producentsamochodów zamierza szturmem wkroczyć na europejski rynek. Właśnieotwarto pierwszy salon niedaleko Polski, znane są także pierwsze ceny.

 

Qoros zapowiada kolejny model

Chińska marka Qoros zamierza znów zadziwić Stary Kontynent. W marcu,na targach w Genewie pokaże światu swój drugi po 3 Sedan model.

 

Chiński model najbezpieczniejszym autem 2013 roku!

Tego jeszcze nie było! Qoros 3 jest pierwszym modelem chińskiej produkcji,który zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tojednak nie wszystko. Spośród 32 przetestowanych modeli w minionychdwunastu miesiącach chiński kompakt okazał się najbezpieczniejszym modelem.Bezpieczniejszym od chociażby Mazdy 6, Lexusa IS czy Toyoty Auris.

 

Nadchodzi chiński konkurent Golfa

Marka Qoros odsłoniła karty, mimo że do targów w Genewie pozostałojeszcze klika tygodni. To w Szwajcarii Qoros zaprezentuje światu model 3Hatch.

 

Qoros prezentuje miejskiego SUV-a

Firma Qoros nie kryje się z bardzo ambitnymi planami podbojów. Tym razemzaprezentowała szkic nowego modelu. Będzie to auto sportowo-rekreacyjne onazwie 3 City SUV.

 

Qoros 3 City SUV - europejski debiut w Genewie

Auta marki Qoros mocno odbiegają poziomem od stereotypowych samochodów zChin. Kolejnym produktem marki jest model 3 City SUV, którego europejska premiera nastąpi 3 marca w Genewie.

 

Qoros 5 oficjalnie

Qoros to chińska marka, która chce zawojować rynek SUV-ów icrossoverów na Starym Kontynencie. Do modelu 3 dołącza większa"piątka".

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019