Wyszukiwałeś:

quad

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: quad

Spróbuj też wyszukać: quad honda trx sprzedam quada toyota supra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Wątek na forum: Quad jak samochód

Jakby do tych Quadów przyczepić tablice rejestracyjne to nareszcie można by znaleźć tych co rozjeżżają rezerwaty przyrody tak dla fantazji. Teraz policja jest bezradna, a tak w końcu dorwie idiotę. ~Greg12

 

Mundial Quadów

Tegoroczne zawody odbędą się w dniach 20-22 sierpnia w Pont de Vaux i tak jakzawsze - w przeciągu ostatnich czterech lat - wystartują w nichrównież nasi reprezentanci.

 

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Firma Arkus & Romet Group kosztem 7 mln zł uruchomi produkcjęskuterów, motocykli i quadów w Podgrodziu pod Dębicą. Firma zuwagi na dynamiczny rozwój i nową inwestycję prowadzi stałarekrutację nowych pracowników.

 

Quad - tylko na bezdroża czy też na drogę?

Wakacje w pełni, a wraz z nimi nadszedł czas na letnie szaleństwa. Częstodajemy się skusić na różne nietypowe formy aktywnego wypoczynku -skoki na bungee, lot na paralotni czy też przejażkę quadem.Szczególnie w tym ostatnim przypadku pamiętajmy, aby podczas zabawy niełamać przepisów ruchu drogowego.

 

Rajd Dakar: Polacy w czołówce

Po trzech etapach Rajdu Dakar, polscy kibice mają wiele powodów dozadowolenia. Zarówno w klasyfikacji samochodów, motocykli iquadów nasi zawodnicy plasują się w czołówce zawodów.

 

Quad jak samochód

Quad, czterokołowiec, ATV (All-Terrain Vehicle). Bez względu na to, jak gonazwiemy, tego typu pojazd do tej pory często bardzo różnie byłtraktowany przez prawo. Już wkrótce ma się to zmienić. Kilka zmian wprzepisach prawnych, spowoduje, że posiadanie oraz użytkowanie tego wehikułubędzie się wiązało z większymi obostrzeniami.

 

Motocykle i quady z nowym, obowiązkowym wyposażeniem

Nowe elementy wyposażenia, zwiększające poziom bezpieczeństwa na drogachEuropy, mają być obowiązkowe nie tylko w samochodach. Parlament Europejskiwłaśnie przegłosował podobne zasady, jakie niebawem mają mieć zastosowaniew pojazdach dwu- oraz trzykołowych.

 

Panattoni Europe wybuduje halę dla producenta quadów

Panattoni Europe, wybuduje pierwszą w Europie fabrykę Polaris Industries Inc.Obiekt o charakterze BTS dla amerykańskiego producenta m.in. quadówpowstanie w Opolu, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy EkonomicznejInvest-Park i będzie liczyć 33 000 m2 powierzchni.

 

Sonik liderem klasyfikacji quadów!

Wczorajszy dzień Poland National Team  zaliczy na pewno do udanych. Naszkapitan Reprezentacji Polski w Rajdach Terenowych, Rafał Sonik prowadzi wkategorii quadów.

 

Fabryka quadów ruszyła

Oczekiwanie na otwarcie fabryki quadów firmy Polaris nie trwało długo,bo od chwili podpisania kontraktu na budowę do rozpoczęcia produkcji minąłniewiele ponad rok. Zakład powstał na działce o powierzchni 12 ha,zlokalizowanej przy ul. Wspólnej w Opolu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019