Wyszukiwałeś:

quattro

. Znaleziono 469 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 469 wszystkich):

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Audi A4 Allroad quattro

Na wystawie w Genewie Audi zaprezentuje kolejny swój model, którymbez większych obaw będzie można zjechać z utwardzonej drogi. Tym razembędzie to Audi A4 Allroad quattro.

 

Quattro

Rodzaj napędu na cztery koła stosowany przez producenta samochodów marki Audi. Pierwszy model wyposażony w tą technologię pojawił się w 1980 roku. Było to po prostu Audi Quattro.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

38% wozów z napędem quattro

Audi właśnie podało, że w 2010 roku, czyli w 30 rocznicę powstania quattro,sprzedało 437.729 samochodów wyposazonych we wspomniany napęd.

 

Audi Quattro Coupe będzie w sprzedaży?

Model Quattro Concept, który został stworzony z okazji 30 leciaoryginalnego auta, zachwycił publikę na 2010 Paris Motor Show. Chodza plotki,że Audi może autu dać zielone światło.

 

Quattro, czyli Audi - Audi, czyli quattro

Choć nie każdy średnio zorientowany w tematyce motoryzacyjnej będziepotrafił dokładniej zdefiniować pojęcie quattro, to jednak raczej każdybezbłędnie wskaże, z jaką marką się ta nazwa wiąże. Quattro tooczywiście Audi - swego czasu także model o takiej nazwie, ale przedewszystkim technologia napędu na cztery koła.

 

Audi Quattro powraca!

Audi dziś w nocy zaprezentowało zdjęcia studyjnego modelu, który zakilka dni zostanie pokazany oficjalnie na targach IAA we Frankfurcie. Otokolejne wcielenie następcy Audi quattro -  Audi Sport Quattro concept.

 

6 mln aut z napędem quattro

6-milionowe Audi wyposażone w napęd quattro opuściło już taśmęprodukcyjną. Stało się to półtorej roku po wyprodukowaniu5-milionowego egzemplarz z systemem quattro.

 

Audi A6 Allroad quattro - osiągi, silniki, ceny

Odświeżone Audi A6 C7 przeznaczone na rok modelowy 2015 jest już dostępne wsalonach. Wraz ze standardowymi wersjami o nadwoziu limuzyna oraz Avant pojawisię także wersja Allroad quattro.

 

Napęd quattro Audi ma już 40 lat

Można powiedzieć, że „quattro” znaczy „Audi”, a„Audi” znaczy „quattro”. Ten właśnie rodzaj napęduna cztery koła od 40 lat jest jednym z filarów marki z Ingolstadt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022