Wyszukiwałeś:

quattro

. Znaleziono 460 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 460 wszystkich):

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Audi A4 Allroad quattro

Na wystawie w Genewie Audi zaprezentuje kolejny swój model, którymbez większych obaw będzie można zjechać z utwardzonej drogi. Tym razembędzie to Audi A4 Allroad quattro.

 

Quattro

Rodzaj napędu na cztery koła stosowany przez producenta samochodów marki Audi. Pierwszy model wyposażony w tą technologię pojawił się w 1980 roku. Było to po prostu Audi Quattro.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

38% wozów z napędem quattro

Audi właśnie podało, że w 2010 roku, czyli w 30 rocznicę powstania quattro,sprzedało 437.729 samochodów wyposazonych we wspomniany napęd.

 

Audi Quattro Coupe będzie w sprzedaży?

Model Quattro Concept, który został stworzony z okazji 30 leciaoryginalnego auta, zachwycił publikę na 2010 Paris Motor Show. Chodza plotki,że Audi może autu dać zielone światło.

 

Audi A1 quattro: nowy zawodnik w drużynie

Producent z Ingolstadt powiększa swoją drużynę o nowego zawodnika. Do pierwszego składu w przyszłym roku wejdzie Audi A1 quattro.

 

Quattro, czyli Audi - Audi, czyli quattro

Choć nie każdy średnio zorientowany w tematyce motoryzacyjnej będziepotrafił dokładniej zdefiniować pojęcie quattro, to jednak raczej każdybezbłędnie wskaże, z jaką marką się ta nazwa wiąże. Quattro tooczywiście Audi - swego czasu także model o takiej nazwie, ale przedewszystkim technologia napędu na cztery koła.

 

Audi Quattro powraca!

Audi dziś w nocy zaprezentowało zdjęcia studyjnego modelu, który zakilka dni zostanie pokazany oficjalnie na targach IAA we Frankfurcie. Otokolejne wcielenie następcy Audi quattro -  Audi Sport Quattro concept.

 

6 mln aut z napędem quattro

6-milionowe Audi wyposażone w napęd quattro opuściło już taśmęprodukcyjną. Stało się to półtorej roku po wyprodukowaniu5-milionowego egzemplarz z systemem quattro.

 

Audi A6 Allroad quattro - osiągi, silniki, ceny

Odświeżone Audi A6 C7 przeznaczone na rok modelowy 2015 jest już dostępne wsalonach. Wraz ze standardowymi wersjami o nadwoziu limuzyna oraz Avant pojawisię także wersja Allroad quattro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019