Wyszukiwałeś:

röhrl

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: röhrl

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Legendarny kierowca powróci na legendarną trasę

"Race to the Clouds" to najstarszy wyścig górski odbywającysię w amerykańskim stanie Colorado. Szczyt Pikes Peak zdobywało wielu, alenie wielu może pochwalić się rekordem wjazdu na tę górę. W tym rokujeden z rekordzistów, Walter Rohrl jeszcze raz zmierzy się z piekielnątrasą.

 

Elektryczny prototyp powalczy o rekord

Tegoroczna edycja "Wyścigu do Chmur" zapowiada się bardzo ciekawie.W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja, że w Colorado pojawi się Walter Röhrl w swoim Audi Sport quattro S1 by ponownie pokonać trasę z okazji 25-lecia pobicia rekordu. W tym tygodniu pojawiła się jeszcze bardziejciekawa informacja.

 

"Złote kierownice" rozdane

Właśnie poznaliśmy zwycięzców w plebiscycie "GoldenesLenkrad", jednym z bardziej popularnych konkursów motoryzacyjnych naniemieckim rynku, organizowanym przez magazyny Bild am Sonntag oraz AutoBild.

 

Quattro, czyli Audi - Audi, czyli quattro

Choć nie każdy średnio zorientowany w tematyce motoryzacyjnej będziepotrafił dokładniej zdefiniować pojęcie quattro, to jednak raczej każdybezbłędnie wskaże, z jaką marką się ta nazwa wiąże. Quattro tooczywiście Audi - swego czasu także model o takiej nazwie, ale przedewszystkim technologia napędu na cztery koła.

 

Porsche 918 Spyder bije rekord na Nurburgringu

Rekord na Nurburgringu to jedno z bardziej prestiżowych osiągnięć,które producent samochodów może zapisać na swoje konto. TerazPorsche z modelem 918 Spyder dołącza do grona rekordzistów.

 

Audi TT Coupe RS: Biały kruk

Zazwyczaj to dobry wybór dla stylistów fryzur lub córekbogatych ojców. Jednak w przypadku tego Audi TT, warto jest najpierwzainwestować w kurs doskonalenia techniki jazdy.

 

Audi S1 Sportback: Piętno legendy

Z oznaczeniem S1 do tej pory kojarzył mi się jeden samochód –Audi Sport quattro S1. To tym monstrum Walter Röhrl w 1987 roku pobiłrekord Bobby'ego Unsera na górze Pikes Peak. Monstrum to słowo klucz nadziś. Współczesne S1 do potworów nie należy, ale na drodzeprzestraszy niejednego konkurenta.

 

Walter Röhrl rozbił Porsche 918 Weissach

W tym tygodniu zakończyła się produkcja hiperauta Porsche, modelu 918Spyder. Każdy z egzemplarzy wart jest miliony, a jeden z nich uszkodziłlegendarny kierowca rajdowy, Walter Röhrl. Najlepszym się zdarza.

 

Porsche 911 GT3 ma już 20 lat

Porsche 911 GT3 zostało po raz pierwszy zaprezentowane dwie dekady temu.Przypomnijmy sobie historię tego niezwykłego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020