Znaleziono w kategoriach:

Wyniki wyszukiwania dla: r-cup

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

KIA Lotos Cup: Liderzy pokonani

Druga runda zmagań w wyścigach markowych z cyklu KIA LOTOS Cup odbywała sięw upale, na rozpalonym słońcem poznańskim torze. Zarówno kierowcyrywalizujący w niewielkich Picanto, jak i jeżdżący w szybkich cee`dach mieliokazję na własnej skórze poczuć się niczym hutnicy tuż obok pieca dowytopu surówki. Jednak nie rozgrzane wnętrza samochodów były dlazawodników KIA LOTOS Cup największym wyzwaniem.

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która odbędzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

Hołowczyc w pucharze Scirocco R-Cup

Krzysztof Hołowczyc, zawodnik ORLEN Team został zaproszony przez VolkswagenMotorsport GmbH do udziału w prestiżowym wyścigu serii Sirocco R-Cup jakoLegend Driver. Już na początku lipca, na torze Norisring Hołowczyc zasiądzieza kierownicą ekologicznego Volkswagena Sirocco-R, aby ścigać się w gronielegendarnych kierowców światowego motorsportu.

Scirocco R-Cup: Wysoka forma Polaków

Wyścig uliczny na Norisring wygrał Stefano Proetto. Jest to jego pierwszezwycięstwo w pucharze Volkswagen Scirocco-R. Drugie miejsce zajął MaciekSteinhof, który umocnił swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej.Podczas wyścigowego weekendu było jednak znacznie więcej polskichakcentów.

Kolejne zwycięstwo Polaka w Scirocco R-Cup

Szósta eliminacja Scirocco R-Cup rozegrana została 06 sierpnia na torzeNürburgring. Prowadzący w klasyfikacji generalnej pucharu Mateusz Lisowskipo raz kolejny stanął na podium i umocnił swoje prowadzenie w klasyfikacjigeneralnej.

Lisowski mistrzem Scirocco R-Cup 2011!

Niedziela 18 września przejdzie do historii polskiego motorsportu. Dzisiajbowiem na Motosport Arena Oschersleben Mateusz Lisowski został mistrzem PucharuScirocco R-Cup 2011. Po dramatycznym wyścigu rozgrywanym na mokrej nawierzchni21-latek z Wieliczki po raz dziewiąty w tym sezonie zajął miejsce na podium.

Finał Scirocco R-Cup 2011

Po ponad miesięcznej przerwie od wyścigu na torze Oschersleben, nadszedł czasna ostatnią rundę Scirocco R-Cup 2011. W dniach 21-22 października zawodnicyzakończą sezon w tym samym miejscu, w którym pod koniec kwietniarozpoczęli swoje zmagania, a więc na niemieckim torze Hockenheim.

VW Golf R-Cup - nowa seria wyścigowa w Polsce

Kolejny producent samochodów zamierza ożywić sporty motorowe w Polsce.Swoją serię wyścigów płaskich w sezonie 2013 uruchomi VolkswagenPolska, oddając do dyspozycji kierowcom posiadającym licencję sportową 24podrasowane egzemplarze Golfa R.

Wystartował Volkswagen Castrol Cup

W miniony weekend na torze Poznań odbyła się pierwsza eliminacja seriiVolkswagen Castrol Cup. W pierwszym wyścigu zwyciężył były mistrzeuropejskiego pucharu Scirocco R-Cup, Mateusz Lisowski z otoMoto Teamu.Popołudniowy wyścig wygrał Jan Kisiel.

Mateusz Lisowski: W połowie wyścigu nigdy nie zdarzyło się, żebym nie spał

Zaczynał od kartingu, ale nigdy nie planował ścigać się w bolidachjednomiejscowych. Wygrał serię wyścigową w Czechach i prestiżowy puchar wNiemczech. To jak bardzo jest szybki pokazał podczas pierwszej eliminacjiVolkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu. Do ścigania podchodzi realnie, alenigdy nie odpuszcza. Zapraszamy do wywiadu z kierowcą wyścigowym MateuszemLisowskim.

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018