Wyszukiwałeś:

r26

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: r26

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Clio z duszą F1

Wczoraj w Amsterdamie pion techniczny Renault Sport przedstawił mocnousportowioną wersję modelu Clio. Symbol 'R27', który otrzymało Clio tonawiązanie do osiągnięć i tradycji marki związanych z Formułą 1.

 

Sportowe Megane i Clio w nowej ofercie

Z okazji zorganizowanego na początku czerwca ING Renault F1 Roadshow wWarszawie, wszystkie sportowe modele Clio oraz Megane dostępne są obecnie wszczególnej ofercie cenowej.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Najlepszy „sportowiec” roku

Francuski magazyn sportów motorowych Echappement ogłosił ostatecznewyniki plebiscytu na najlepszy "Sportowy Model Roku 2007". Zwycięzcąkonkursu została rodzima konstrukcja – Renault Megane w sportowympakiecie F1 Team R26.

 

Renault Megane R26.R: R-adykalna zmiana

Najnowsze dzieło z garażu Renault Sports nazywa się Megane R26.R. Zbudowanena bazie serii Megane F1 Team nowe, sportowe Renault jest od niej o 123 kglżejsze i o 5 KM mocniejsze. I ma do zaoferowania tylko dwa miejsca.

 

Nowe Renault Megane GTI

AutoExpress ujawnia pierwsze informacje na temat następcy sportowego RenaultR26. Według wstępnych ustaleń, nowe Renault będzie napędzaneturbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 2-litrów i mocy wgranicach 230 KM.

 

Renault Megane R26.R najlepsze

Debiutowało na rynku jako jeden z ostatnich sportowych modeli dedykowanych nakończący sie rok 2008, a mimo to zdołało uzyskać już dużą sympatięklientów i dziennikarzy. Renault Megane R26.R, najbardziej wyczynowa zewszystkich dotychczasowych cywilnych wersji Megane, otrzymało ostatnio dwaprestiżowe tytuły.

 

Wątek na forum: 8 minut w Renault

"poprzedni rekord" należy tez do renault megane R26 z wynikiem 9 minut, dziwne... bo chwile później autor piszę że focus rs zszedł poniżej 9 minut... w takim razie, poprzedni rekord należy do focusa a nie megane ~Nikodem

 

Czy warto kupić: Renault Megane II (2002-2008)

Kiedy została zaprezentowana w 2002 roku na wystawie samochodowej w Genewie,wzbudziła bardzo wielkie kontrowersje. Dziś wciąż sylwetka drugiej generacjiRenault Megane budzi skrajnie mieszane uczucia, z przewagą jednak tych mniejpochlebnych. Nie oznacza to jednak, że Megane II nie jest popularnym autemwśród poszukujących dla siebie używanego samochodu.

 

Hot Hatch do 40 tys.

Dziś poszukujemy auta z segmentu bardzo popularnego na Starym Kontynencie.Oczywiście, szukamy samochodu reprezentującego motoryzacyjną półkę,oznaczoną literą C. Naszym celem, nie jest zwykły reprezentant tegosegmentu, a przedstawiciel z grupy sportowych odmieńców. Oto 5najciekawszych hot hatchy w cenie do 40 tys. złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019