Wyszukiwałeś:

radary

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: radary

Spróbuj też wyszukać: radary cofania Fotoradary radary na drodze 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Wątek na forum: Koniec bezkarności kierowców!

Fotoradary - temat rzeka :-) Niektórzy je traktują jako skarbonka i zasilenie budżetu policji (choć pieniądze z mandatów chyba nie idą w ogóle na policję jako taką) a inni jako bardzo potrzebne urządzenia. Według mnie jeśli fotoradar jest widoczny a dodatkowo dobrze oznakowany to przyczynia ...

 

Wątek na forum: Policja wyszła z krzaków

Te kontrole to tylko nabijanie kasy. Jeżeli chcecie zwiększyć bezpieczeństwo to doporowadzcie polskie drogi do stanu w jakim da się po nich jeżdzić bo na wielu drogach są takie wyrwy, że kierowcy koncentruja się na tym aby auta nie uszkodzić. Na takich drogach nawet radary nie zwiększą be...

 

Wątek na forum: Lepsza organizacja ruchu to mniej wypadków?

Ciagle sie smialem z tego idiotycznego stawiania radarow w celu poprawy bezpieczenstwa zamiast budowania nowych drog. Wrocilem jednak teraz Anglii i Londynu i wiecie co? Oni maja wszedzie kamery, radary, radary roznicowe. Masa radiowozow, rowniez po cywilnemmu z videoradarami. Kierowca nie ma sza...

 

Wątek na forum: Czy fotoradary w Niemczech są wadliwe?

W Polsce też radary przekłamują. Całe szczęście Policja zdaje sobie z tego sprawę, i ustawia urządzenie +20-30 do ograniczenia oby uniknąć problemów prawnych. Niestety straż miejska tego nie robi i firma mojego znajomego do dziś się procesuje, bo na tacho oraz na zapisie śladu z gps ma 47 czy ja...

 

Wybuchowy pirat drogowy

Do niecodziennego wydarzenia doszło na jednej z ulic w Wielkiej Brytanii.Zdesperowany kierowca, chcąc uniknąć kary za wykroczenie, którezarejestrował fotoradar postanowił... wysadzić go w powietrze.

 

Nowe radary na drogach

Na polskie drogi trafiło właśnie 67 egzemplarzy nowych fotoradarów. Zostanąone zamontowane na najniebezpieczniejszych odcinkach dróg oraz w miejscach,gdzie najczęściej dochodzi do łamania przepisów.

 

Radary kontra bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na drogach to bardzo istotny temat, szczególnie biorącpod uwagę falę groźnych wypadów do jakich dochodzi ostatnio w Polsce.Wszyscy wiedzą, że trzeba coś zmienić, aby było bezpieczniej. Dlaczegojednak prowadzone są tylko działania takie jak montaż nowych radarów?Czy one mogą coś zmienić?

 

Policja testuje nowe radary

Nowe radary, Iskra-1 i Radis, testowali sochaczewscy policjanci zdrogówki. Urządzeniem można namierzać auta poruszające się wkierunku patrolu, jak i w przeciwnym, a nawet wybierać samochódnajszybciej jadący z grupy aut. Nowe radary pozwalają na pomiar nawet zodległości 800 metrów z radiowozu będącego w ruchu.

 

Budujcie drogi, zamiast zmieniać przepisy!

Polacy woleli by mieć nowe drogi, niż przepisy drogowe – wynika zankiety przeprowadzonej przez Dziennik.pl oraz ProfiAuto. Nowe przepisy,które wchodzą w życie 1 stycznia 2011 r. krytykują też ekspercimotoryzacji.

 

Czy mamy w Polsce spójny system poprawy bezpieczeństwa na drogach?

O zapowiadanej kontroli ustawienia fotoradarów przy polskich drogachprzez NIK już informowaliśmy. Najwyższa Izba Kontroli pójdzie jednakdalej i sprawdzi, czy w ogóle funkcjonuje u nas jakiś system na rzeczbezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021