Wyszukiwałeś:

radioodtwarzacz

. Znaleziono 344 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: radioodtwarzacz

Spróbuj też wyszukać: rokietnica radioodtwarzacz do opla astry

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 344 wszystkich):

Serie specjalne Logana

W ofercie sprzedaży znalazły się dwie serie specjalne modelu Dacia Logan.Ciesząca się dużą popularnością już w ubiegłym roku seria limitowanaPioneer oraz nowa seria Arctica.

 

Clarion CZ100E: prosta elegancja

Udoskonalony design, dobre parametry techniczne, atrakcyjna cena – tonajważniejsze cechy nowego radioodtwarzacza Clarion CZ100E.

 

Dwa nowe skorpiony już w sprzedaży

Po raz pierwszy można było je zobaczyć podczas tegorocznej wystawysamochodowej w Genewie. Teraz właśnie wchodzą do sprzedaży na polskim rynku.Mowa tu o dwóch modelach ze skorpionem na masce - Abarth 500C oraz AbarthPunto Evo.

 

Najlepsze multimedia do Twojego samochodu

Stowarzyszenie EISA (Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych) znanejest już dobrze wśród użytkowników wszelakich domowychmultimediów. Zrzesza ono prasę specjalistyczną, która co rokuwybiera i sygnuje swoim logo najlepsze urządzenia elektroniczne. Sprawdźmyzatem, co rekomendują do naszego auta specjaliści z branży.

 

Nowości Clarion: CZ201E oraz CZ101E

Dystrybutor produktów Clarion na Polskę prezentuje dwa, kolejne modele znowej serii radioodtwarzaczy samochodowych przygotowanych na bieżący rok:CZ101E i CZ201E.

 

Panda i Punto Evo na bogato

Fiat wprowadził do sprzedaży limitowane wersje MyLife modeli Panda oraz PuntoEvo. Wersje te wyróżniają się bogatym wyposażeniem i zaawansowaną,bardziej ukierunkowaną na ekologię technologią.

 

Jak kupić dobre radio?

Nadeszła wiosna, a to dobry moment żeby nie tylko zrobić przegląd po zimie wnaszym samochodzie, ale także wyposażyć go w jakąś nowinkę. Na przykładnowy radioodtwarzacz. Doradzamy na co warto zwrócić uwagę.

 

Nowe Aygo wjeżdża do salonów

W najbliższy weekend do polskich salonów wjeżdża nowe AYGO. Nowy modelwyróżnia się ciekawą stylistyką oraz szerokimi możliwościamipersonalizacji nadwozia i wnętrza. To ostatnia chwila by kupić poprzedniągenerację w atrakcyjnej cenie. 

 

Nowy Opel Vivaro już od 73 100 zł netto

Kolejna odsłona Opla Vivaro właśnie melduje się w salonach. Znamy jużpierwsze ceny tego modelu.

 

Nowoczesność w klasycznym wydaniu od Porsche

Porsche wychodzi na przeciw klientom, którzy cenią sobie klasyczne autaz Zuffenhausen. Oto Niemcy przedstawiają radioodtwarzacz łączący klasykę z współczesną techniką.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019