Wyszukiwałeś:

radiowoz

. Znaleziono 97 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: radiowoz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 97 wszystkich):

Najszybszy radiowóz świata!

Już niedługo nikt nie powinien czuć się bezkarnie mknąc po brytyjskiejautostradzie M25. Nawet jeśli prowadzi szybki motocykl, lub jedno z superaut.Niedługo bowiem flota radiowozów londyńskiej Metropolitan Police powiększysię o najszybszy radiowóz świata - bolid Caparo T1.

 

Polska Policja w Megane Sport

55 nowych radiowozów trafi dziś do policjantów zwarmińsko-mazurskiego i dolnośląskiego. Srebrne Kia, Ople, Fordy, Fiaty iNissany wyjadą na drogi już w połowie stycznia. We flocie policyjnychradiowozów znajdą się też sportowe Renault Megane z silnikiem o mocy225 KM, wyposażone w wideorejestratory. To nowa broń w walce z piratamidrogowymi.

 

Radiowóz za 175 złotych

Komenda Wojewódzka w Białymstoku zorganizowała przetarg na używanewozy policyjne. Volkswageny, Daewoo, Fiaty, Uazy oraz Polonezy czekają nanowych właścicieli. Ceny zaczynają się już od 175 złotych.

 

Alfa 159 w służbie polskiej policji

Policja kupi Alfa Romeo 159 w ramach zamówienia wartego 16 mln zł. Dosłużby trafi 120 radiowozów pościgowych z wideo rejestratorami.

 

Lancia Delta postrachem kierowców

190 koni pod maską, 222 km/h maksymalnej prędkości, kamery rejestrujące ruchprzed i za pojazdem - policjanci z województwa warmińsko-mazurskieotrzymali właśnie sześć Lancii Delta.

 

Niemiecka policja stawia na Insignię ST

Jeżdżąc po niemieckich drogach przyzwyczailiśmy się już do widokuniemieckich radiowozów od marek z segmentu premium. Tym razem niemieckapolicja postawiła na tańsze rozwiązanie, ale nie mniej skuteczne.

 

Kamery w helikopterach

Po raz pierwszy w Polsce policjanci będą mieli możliwość korzystania zkamer zamontowanych w policyjnych śmigłowcach.

 

Policja wybiera Nissana Pathfindera

Szeregi Policji zasilą kolejne Nissany. Po raz kolejny model Pathfinder został wybrany przez Policję by towarzyszyć funkcjonariuszom podczas służby.

 

Strażnicy pustyni

Ich mocą sięgającą blisko 6450 KM można byłoby obdarować kilkadziesiątjednostek powiatowych policji w Polsce. Tymczasem wszystkie patrolują region owielkości zbliżonej do wojewódzka podkarpackiego. Oto najszybsza flotasuper-radiowozów na świecie!

 

28 Astr dla poznańskiej policji

Policjanci z Komendy Miejskiej w Poznaniu otrzymali 28 egzemplarzy modelu OpelAstra. Radiowozy uzbrojone m.in. w system monitoringu będą patrolować ulicestolicy Wielkopolski oraz powiatu poznańskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019