Wyszukiwałeś:

rady X

techniczne X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rady techniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Honda Civic: Stary ale jary

Honda Civic należy do jednych z najdłużej obecnych na rynków modeli.Po raz pierwszy auto to pojawiło się w sprzedaży przed 33 laty, a obecnie, odczterech lat, po drogach jeździ już jego siódma generacja.

 

Lotus Elise: Prawie jak Pickup

I kto by pomyślał. Znany z budowania sportowych aut brytyjski Lotus,wyprodukował pierwszego Pickupa. Auto zostało zbudowane na bazie modelu Elisei nosi nazwę "Load Lugga".

 

Badanie techniczne sprowadzanych aut nie będzie potrzebne

W dniu wczorajszym (16 grudnia br.) na posiedzeniu Rady Ministrówprzyjęta została propozycja zmian Kodeksu Drogowego, zgodnie z którąsprowadzane do naszego kraju samochody używane z terenu UE nie będą musiałybyć poddawane badaniom technicznym przed ich rejestracją.

 

F1: Walka o władzę w F1 w cieniu dyfuzorów

Dzisiaj FIA może przywrócić Robertowi Kubicy nadzieję na tytuł.Techniczne szczegóły tak naprawdę są przykrywką dla walki o władzęw F1.

 

F1: Tor w Chorwacji

W 2014 roku Chorwaci zamierzają oddać do użytku nowy tor, któryspełniać będzie wymogi Formuły 1. Wyznaczony jest już teren pod inwestycjęi znane są już wstępne założenia techniczne obiektu.

 

Solaris Tramino nagrodzony

Na targach MTK TRAKO w Gdańsku, największych w Polsce targach branżyszynowej, tramwaj marki Solaris otrzymał aż dwie nagrody. Nowoczesnerozwiązania techniczne, design pojazdu i komfort jaki Tramino oferujepasażerom, zostały docenione przez jury konkursów o nagrodę im.Ernesta Malinowskiego i nagrodę im. prof. Jana Podoskiego.

 

Audi: Przejmujemy Ducati Motor Holding S.p.A.

Dziś otrzymujemy potwierdzenie od niemieckiego producenta w sprawie kupnalegendarnej motocyklowej marki. Audi potwierdza to co wczoraj okazało sięjeszcze informacją bez pokrycia. Ingolstadt kupuje Ducati.

 

Od jutra wchodzą nowe regulacje w sprawie opon

Od 1 listopada w całej Unii Europejskiej zaczną obowiązywać przepisynakazujące producentom opon etykietowanie ich produktów. Dzięki takiemurozwiązaniu będziemy wiedzieć, jak dana opona wpływa na zużycie paliwa,jaki generuje poziom hałasu i wreszcie, jaką zapewnia przyczepność na mokrejnawierzchni.

 

Wątek na forum: Przeniesienie akumulatora - Opel Sintra.

Mam pytanie w związku z fatalną lokalizacją akumulatora w Sintrze. Czy ktoś próbował zmienić miejsce montażu akumulatora, czyli przenieść go do środka, aby był łatwiejszy dostęp do niego? Właśnie się do tego przymierzam i chętnie przyjmę wskazówki na temat tego rozwiązania (prócz uwag typu: "...

 

Już w przyszłym roku sprawdzimy punkty karne online

Rząd przyjął projekt nowelizacji Prawa o ruchu drogowym, któryzakłada wprowadzenie kolejnych e-usług. Liczbę punktów karnych orazinformacje o odbytym badaniu technicznym sprawdzimy już w przyszłym roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rady techniczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018