Wyszukiwałeś:

rajd X

terenowy X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rajd terenowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Komornicki zaczyna od Tunezji

Łukasz Komornicki i Rafał Marton (Diverse Extreme Team) wystartują w cykluPucharu Świata cross-country 2008. Zmagania z czołowymi załogami świataPolacy rozpoczną startem w rajdzie Tunezji (23.04.-03.05) – pierwszym,międzynarodowej klasy pustynnym rajdzie od czasu odwołanego w styczniu Dakaru.

 

Rajd Transsyberia 2008 na mecie

W ubiegły piątek w Ułan Bator zakończył się Rajd Transsyberia 2008. Domety tego wyczerpującego rajdu dojechała również polska załoga STTRacing Porsche Poland Robert Szustkowski i Jarosław Kazberuk, którazawody ukończyła na dziewiątym miejscu w klasyfikacji generalnej. Imprezęwygrał francuski duet Christian Lavieille i Francois Borsotto.

 

To może być polski Dakar

1 stycznia spod Obelisku w Buenos Aires rusza 32. Rajd Dakar. KrzysztofHołowczyc zapowiada walkę o zwycięstwo - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Rajd Dakar: Wjechali do Chile

Podczas czwartego etapu Rajdu Dakar samochodowa ekipa Krzysztof Hołowczyc /Jean – Marc Fortin na mecie zameldowała się na 17. pozycji tracąc dolidera zaledwie 19 minut. Na prowadzeniu nadal Stephane Peterhansel.

 

Rajd Dakar: "El Matador" zwycięzcą

Carlos Sainz wraz z pilotem Lucasem Cruzem po zaciętej walce na ostatnimodcinku, w klasyfikacji generalnej uzyskali tylko 2 minuty i 12 sekund przewaginad swoimi kolegami z zespołu Nasserem Al-Attiyah/Timo Gottschalkiem (Q/D). Aleto wystarczyło by Hiszpan po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wygrałRajd Dakar.

 

Żeńskie Dustery w Maroku

Zaprezentowany na Salonie Motoryzacyjnym w Genewie model Dacii, Duster, bierzeudział w dwudziestej edycji rajdu Aicha des Gazelles. Rajd odbywa się w Marokui potrwa do 28 marca.

 

Baja Poland wystartował

Dziś o 17.30, honorowym startem spod Urzędu Miasta Szczecina, rozpoczęłasię kolejna edycja rajdu Baja Poland. Przez dwa kolejne dni najlepsi w Polsce,i nie tylko, kierowcy samochodów terenowych będą się ścigać pobezdrożach Pomorza Zachodniego. Największymi gwiazdami i jednocześniefaworytami do końcowego zwycięstwa są bez wątpienia Krzysztof Hołowczyc iStephen Peterhansel, choć bez wątpienia wielu kibiców będzie ściskaćkciuki za jedyną Polkę w tym gronie, czyli Klaudię Podkalicką.

 

Iveco w drodze na rajd Dakar 2013

Iveco i FPT Industrial sponsorują udział holenderskiego Team De Rooy w RajdzieDakar 2013. Kontynuując współpracę, która w ubiegłorocznejedycji rajdu zaowocowała sporymi sukcesami, Iveco i FPT Industrial wyposażyłyTeam De Rooy w pojazdy, silniki i części zamienne.

 

Wystartował Rajd Dakar

W miniony weekend wystartował najbardziej morderczy rajd terenowy, legendarnyDakar. Kierowcy rozpoczęli rywalizację na trasach, które biegną przeztereny trzech państw - Argentyny, Chile i Peru. Polacy początku tegorocznychzmagań nie zaliczą do udanych.

 

Małysz 15. w Dakarze! Sukces?

W miniony weekend w Santiago de Chile zakończyła się 35. edycja Rajdu Dakar.Najlepszą polską załogą samochodową, po kłopotach i wycofaniu się z rajduKrzysztofa Hołowczyca, okazali się Adam Małysz i Rafał Marton,sklasyfikowani na 15. miejscu w rajdzie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rajd terenowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019