Wyszukiwałeś:

rajdy X

cross X

country X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rajdy cross country

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Baja Poland: Wielke ściganie na Pomorzu

Dziś o 16.30 ze Szczecina wystartuje Rajd Baja Poland. Trasa rajdu ma długośc 498 km, w tym jest 5 odcinków specjalnych. Tegoroczna edycja rajdu jest wyjątkowa i oczy całego świata rajdów cross country będązwrócone w stronę Polski.

 

Krzysztof Hołowczyc wygrywa na polskiej ziemi

Krzysztof Hołowczyc nie miał sobie równych podczas weekendu na trasach Rajdu Baja Poland i zwyciężył w tegorocznej edycji, która byłarównież jedną z eliminacji Pucharu Świata FIA Cross Country.Wśród uczestników pojawiły się takie znane postacie, jak aktorPiotr Zelt czy muzyk Michał Wiśniewski.

 

Wystartował Rajd Dakar

W miniony weekend wystartował najbardziej morderczy rajd terenowy, legendarnyDakar. Kierowcy rozpoczęli rywalizację na trasach, które biegną przeztereny trzech państw - Argentyny, Chile i Peru. Polacy początku tegorocznychzmagań nie zaliczą do udanych.

 

Małysz 15. w Dakarze! Sukces?

W miniony weekend w Santiago de Chile zakończyła się 35. edycja Rajdu Dakar.Najlepszą polską załogą samochodową, po kłopotach i wycofaniu się z rajduKrzysztofa Hołowczyca, okazali się Adam Małysz i Rafał Marton,sklasyfikowani na 15. miejscu w rajdzie.

 

Pierwsza wygrana Adama Małysza

"Polski Orzeł" w miniony weekend odniósł swoje pierwszezwycięstwo w rajdach terenowych. Adam Małysz wygrał na węgierskiej ziemi.

 

Małysz i Kubica znów wygrywają!

Taki weekend jak ten miniony napawa nas dumą. Dwóch polskichkierowców wygrało rajdy, w swoich kategoriach, w którychstartowali. Robert Kubica zwycięża po raz drugi w sezonie, podobnie jak AdamMałysz.

 

"Hołek" zwycięża po raz czwarty!

Za nami prestiżowy rajd Baja Poland. W tym roku bezkonkurencyjny okazał sięKrzysztof Hołowczyc z pilotem Xavierem Panseri. Podium uzupełnił"skoczek" i "uczeń mistrza".

 

Adam Małysz zmienia rajdówkę

Adam Małysz nie będzie już się ścigał w rajdach Toyotą Hilux. Podczasodbywającego się w ten weekend Verva Street Racing na Stadionie Narodowym wWarszawie po raz Małysz ze swoim pilotem Rafałem Martonem zaprezentowaliswój najnowszy pojazd - pustynne buggy SMG 2015.

 

Adam Małysz w lepszej rajdówce!

To oficjalna informacja! Adam Małysz w tym roku, w rajdach terenowych będzierywalizował za kierownicą topowego auta. Polak poprowadzi samochódprzygotowany przez firmę X-Raid.

 

Fernando Alonso testował dakarową Toyotę Hilux

Fernando Alonso, kierowca Toyota Gazoo Racing, ukończył dwudniowe testy w RPAza kierownicą Toyoty Hilux, która wygrała tegoroczny Rajd Dakar.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rajdy cross country".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019