Wyszukiwałeś:

rajdy

. Znaleziono 160 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rajdy

Spróbuj też wyszukać: rajdy samochodowe w terenie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 160 wszystkich):

Wątek na forum: Groenholm przerywa dominację Loeba

no i w końcu bo juz mnie ten zabojad denerwowal, skandynawia górą, a przynajmniej jesli chodzi o rajdy samochodowe ~kierowca

 

Wątek na forum: Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Mieszkam w Ladku Zdroju i jadąc drogą z Lądka do Złotego stoku przeżywam jeepem surrrival, modernizacja odcinka 8km nawet nie powinna przekroczyc 1mln pln czy ktos moze sie tym zając,Lądek Zdrój lezy w piięknej okolicy obok wyciągu Czarna Góra ,odbywaja sie w naszej okolicy rajdy WRC a tu taka li...

 

RSMP: Nie ma mocnych na Bouffiera!

11 zwycięstw oesowych, blisko 2 minuty przewagi nad drugim kierowcą w stawce i13 punktów przewagi w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polskina dwie eliminacje przed końcem sezonu. I choć rajdy są dyscypliną bardzonieprzewidywalną to chyba już nie wątpi, że po tym co zaprezentował wRajdzie Karkonoskim Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) to on zostanienowym-starym czempionem polskich odcinków specjalnych.

 

RSMP: Mocne wejście klasy R2B

Rajdy samochodowe to wyjątkowa dyscyplina sportu. Mimo obszernego, liczącegoaż dziewięć rund kalendarza Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, walkao zwycięstwo w klasach R2B oraz A6 trwała niemal do ostatniego, z prawie 120rozegranych w tym roku odcinków specjalnych.

 

Krzysztof Hołowczyc wygrywa na polskiej ziemi

Krzysztof Hołowczyc nie miał sobie równych podczas weekendu na trasach Rajdu Baja Poland i zwyciężył w tegorocznej edycji, która byłarównież jedną z eliminacji Pucharu Świata FIA Cross Country.Wśród uczestników pojawiły się takie znane postacie, jak aktorPiotr Zelt czy muzyk Michał Wiśniewski.

 

Opel powraca do sportu

Już w przyszłym sezonie marka Opel powraca do sportu samochodowego, w tymtakże – z nowym modelem Opel Adam – do rajdów samochodowychw ramach międzynarodowego programu oraz na tor z nową Astrą OPC w programieograniczonym jednak do terytorium Niemiec.

 

Małysz i Kubica znów wygrywają!

Taki weekend jak ten miniony napawa nas dumą. Dwóch polskichkierowców wygrało rajdy, w swoich kategoriach, w którychstartowali. Robert Kubica zwycięża po raz drugi w sezonie, podobnie jak AdamMałysz.

 

Sebastien Ogier Rajdowym Mistrzem Świata

Był w cieniu wielkiego mistrza. W zespole Citroena jako ten drugi. Czekałcierpliwe na swoją szansę, ta przyszła wraz z wejściem do rajdówkoncernu Volkswagena. Sebastien Ogier już wczoraj został Mistrzem ŚwiataWRC.

 

WRC: Kubica poza trasą

Rajdy to trudna sztuka i pogoda oraz warunki na trasie mogą w mgnieniu okazniszczyć plany kierowcy. Niestety Robert Kubica już zakończył zmagania wRajdzie Monte Carlo.

 

"Hołek" zwycięża po raz czwarty!

Za nami prestiżowy rajd Baja Poland. W tym roku bezkonkurencyjny okazał sięKrzysztof Hołowczyc z pilotem Xavierem Panseri. Podium uzupełnił"skoczek" i "uczeń mistrza".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019