Wyszukiwałeś:

rally X

cross X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rally cross

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Barbórka bogatsza w WRC

Lista zgłoszeń do tegorocznego „Kryterium Asów” – 45.Rajdu Barbórka nabiera większych rumieńców za sprawą kolejnychzałóg zapowiadających start w samochodach klasy WRC. Aktualnieswój akces w takich rajdówkach przedstawiło pięciukierowców, w tym Leszek Kuzaj. Nad startem w „wurcu”zastanawia się także Krzysztof Hołowczyc.

 

Volkswagen już przygotowuje się do Dakaru 2009

Pięć specjalnie przygotowanych Volkswagenów Race Touareg wystartuje wdniach 20 – 26 kwietnia w Central Europe Rally. Rajd odbędzie się naWęgrzech i w Rumunii. W sezonie 2008 Volkswagen wystawi również dwafabryczne samochody w rajdzie Marathon Rallye dos Sertoes w dniach 18 do 28czerwca w Brazylii i będzie intensywnie przygotowywać się do Rajdu Dakar2009, który po raz pierwszy odbędzie się w Argentynie i Chile.

 

Komornicki zaczyna od Tunezji

Łukasz Komornicki i Rafał Marton (Diverse Extreme Team) wystartują w cykluPucharu Świata cross-country 2008. Zmagania z czołowymi załogami świataPolacy rozpoczną startem w rajdzie Tunezji (23.04.-03.05) – pierwszym,międzynarodowej klasy pustynnym rajdzie od czasu odwołanego w styczniu Dakaru.

 

Małysz rozpocznie od Rajdu Drezno-Wrocław

Zamienia narty na cztery koła. Najbardziej utytułowany polski skoczeknarciarski Adam Małysz we wtorek, podczas specjalnie zwołanej konferencjiprasowej na wrocławskim rynku, przedstawił swoje plany startów w nowejdla siebie dyscyplinie sportu, rajdach Cross Country.

 

Małysz gotowy na Hungarian Baja

Już 26 sierpnia Adam Małysz stanie na starcie pierwszego w swojej karierzerajdu Cross-Country, na którym wystąpi jako licencjonowany kierowcazespołu RMF Caroline Team. Węgierski rajd Hungarian Baja będzie inauguracjąkariery Adama i jednocześnie pierwszym sprawdzianem umiejętności nawymagającej, kilkudniowej trasie.

 

Unimog w rajdzie Maroko Challenge

NAC Rally Team, na Unimogu U400 rozpocznie zmagania w rajdzie Maroko Challenge.Będzie to afrykański etap przygotowań zespołu do rajdu Dakar 2013.

 

Adam Małysz w Orlen Teamie!

To było nieuniknione. Prędzej czy później Adam Małysz musiałtrafić do Orlen Teamu. Po pożegnaniu Krzysztofa Hołowczyca zespółpotrzebował charyzmatycznej postaci, frontmena, który zastąpiolsztynianina.

 

Potworny Volkswagen Beetle gotowy do szarży

Volkswagen w najbliższy weekend zespół Volkswagen Andretti Rallycrosssprawdzi w boju 544-konnego Beetle'a GRC. Zanim to nastąpi zobaczcie jak auto sprawdziło się na testach.

 

Nie będzie nowego Lancera Evo, będą kolejny PHEV-y

O przyszłych modelach Mitsubishi, o tym, czy firma będzie stawiaćgłównie na technologię PHEV, czy na auta elektryczne, o udziale wsportach motorowych - na te i na inne tematy rozmawiamy z Osamu Masuko, prezesemzarządu Mitsubishi Motors Corporation.

 

Renault Duster Team zaatakuje pierwszą 10. Dakaru

Rajd Dakar startuje już niebawem, wyścig zbrojeń jest już na ostatniejprostej. Argentyński zespół Renault Duster Team ma poważne planydotyczące swojego 3. startu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rally cross".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019