Wyszukiwałeś:

range X

rover X

. Znaleziono 501 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: range rover

Spróbuj też wyszukać: Range Rover Evoque evoque Land Rover Discovery

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 501 wszystkich):

Ekstremalny Range Rover

Dla ludzi którzy uważali, że poprzednie Range Rovery nie miały w sobiesportowego charakteru, zaprojektowano ekskluzywny model Range Rover Sport HST.

 

Gruboskórny Range Rover

Brytyjski Land Rover Range Rover dołączył do grona "samochodówochroniarzy". Kultowa terenówka oferowana jest także w sprzedaży wwersji opancerzonej "Armoured".

 

Range Rover Sport uhonorowany

Model Range Rover Sport, wprowadzony do sprzedaży w maju tego roku, otrzymałnagrodę: "SUV of the Year 2005" przyznawaną co roku przez brytyjskiBBC Top Gear Magazine.

 

Oto nowy Range Rover

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Paryżu Land Rover zaprezentujeczwartą już generację swojej luksusowej terenówki, czyli modelu RangeRover. Auto na europejskie drogi wyjedzie wraz z początkiem przyszłego roku.

 

Range Rover Sport w pełnej okazałości

Targi w Nowym Jorku są okazją do pierwszej prezentacji modelu Range RoverSport. Zachowując podobny poziom luksusu oraz właściwości terenowych jakdebiutujący w zeszłym roku Range Rover, model Sport zapewnia jednocześnienajlepsze w historii tej brytyjskiej marki właściwości trakcyjne.

 

Range Rover Sport z nowym pakietem

Podczas odbywającego się w przyszłym tygodniu Festiwalu Prędkości wGoodwood Land Rover zaprezentuje model Range Rover Sport z nowym pakietemStealth.

 

Sportowy Range Rover gotowy na Festiwal Prędkości

Brytyjski koncern Jaguar Land Rover postanowił zmienić oznaczenie sportowych modeli. Teraz samochody będą oznaczane literami SVR. Pierwszym z nich będzienowy Range Rover.

 

Range Rover Sport - nowości w gamie

Na wystawie New York Auto Show Brytyjczycy pochwalą się nowościami w modeluRange Rover Sport. Jest nowa, mocna wersja i kilka ciekawych elementówwyposażenia.

 

Range Rover Sport Davida Beckhama na sprzedaż

Wyjątkowy egzemplarz Range Rovera Sport wystawił na sprzedaż portal aukcyjnyClassic Car Auctions. Czarny SUV, stworzony specjalnie dla brytyjskiegopiłkarza to wyjątkowa gratka dla poszukiwaczy "białychkruków". Ile warty jest Range Rover Beckhama?

 

Range Rover Sport - zmiany na rok 2017

Mniejszy Range Rover otrzymał właśnie kilka modyfikacji, dziękiktórym będzie oszczędniejszy i łatwiejszy w obsłudze. W dodatkuwprowadzona zostanie funkcja autonomicznej jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "range rover".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019