Wyszukiwałeś:

range X

sport X

svr X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: range sport svr

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Sportowy Range Rover gotowy na Festiwal Prędkości

Brytyjski koncern Jaguar Land Rover postanowił zmienić oznaczenie sportowych modeli. Teraz samochody będą oznaczane literami SVR. Pierwszym z nich będzienowy Range Rover.

 

Jaguar F-Type w wersji "light"

Special Vehicle Operations (SVO), oddział Jaguara zajmujący się budowąspecjalnych wersji modeli z dzikim kotem na masce planuje kolejny interesującyprojekt. Jest nim stworzenie lekkiej wersji modelu F-Type.

 

Bentley: "Nasz SUV będzie najszybszy"

Kevin Rose, dyrektor marketingu Bentleya już podsyca atmosferę przed debiutempierwszego crossovera w historii brytyjskiej marki. "Będzie to najbardziejluksusowy i najmocniejszy SUV na rynku" - mówi w wywiadzie dlaamerykańskiego magazynu "Car and Driver".

 

Jego wysokość "najmocniejszy"

Oto on książe prędkości, władca mocy i ciemiężyciel ekologów.Mówiąc krótko: Rang Rover pokazał najmocniejszą wersję nowegoRange Rovera - Sport SVR. Samochód został zaprezentowany na imprezie wPebble Beach.

 
 
 

Jaguar "zabija" sportowe marki

Jaguar ogłosił oficjalnie to, o czym mówiono już od dawna. Z gamymodelowej znikną modele R-S oraz R-S GT, ponieważ wprowadzały zbyt dużozamieszania w nazewnictwie.

 

Szybkie Jaguary i Land Rovery w drodze

W brytyjskim koncernie z indyjskim kapitałem zapędzono do pracy pracowników oddziału SVO, czyli Special Vehicle Operations. Efektem będzie kilka bardzo ciekawych modeli, zarówno Jaguara jak i Land Rovera.

 

Konkurent BMW X4 od Range Rovera

Zagraniczni informatorzy donoszą, że koncern Land Rover szykuje nowy model onieco bardziej agresywnej linii nadwozia. Model Range Rover Sport Coupe będzierywalizował z BMW X4.

 

Range Rover Velar - luksusowy brat F-Pace

Na stoisku Range Rovera w Genewie nie zabraknie gorącej premiery. Otocałkowicie nowy model z segmentu SUV, który wypełni lukę pomiędzynajmniejszym Evqoue, a dużym Sport.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "range sport svr".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019