Wyszukiwałeś:

range

. Znaleziono 593 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: range

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 593 wszystkich):

Gruboskórny Range Rover

Brytyjski Land Rover Range Rover dołączył do grona "samochodówochroniarzy". Kultowa terenówka oferowana jest także w sprzedaży wwersji opancerzonej "Armoured".

 

Nowy diesel i nowa skrzynia w Range Roverze

Świętujący w tym roku swoje czterdziestolecie Land Rover Range Rover jużwkrótce pojawi się na rynku w nieco odświeżonej postaci.Najważniejszymi nowościami będą nowy diesel V8 oraz 8-stopniowa skrzyniabiegów.

 

Oto nowy Range Rover

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Paryżu Land Rover zaprezentujeczwartą już generację swojej luksusowej terenówki, czyli modelu RangeRover. Auto na europejskie drogi wyjedzie wraz z początkiem przyszłego roku.

 

Wiemy wszystko o nowym Range Roverze

O debiucie czwartej generacji Range Rovera na wystawie w Paryżu jużinformowaliśmy. Teraz marka Land Rover zdradziła większość detali na tematswojego najbardziej luksusowego SUV-a.

 

Range Rover Sport w pełnej okazałości

Targi w Nowym Jorku są okazją do pierwszej prezentacji modelu Range RoverSport. Zachowując podobny poziom luksusu oraz właściwości terenowych jakdebiutujący w zeszłym roku Range Rover, model Sport zapewnia jednocześnienajlepsze w historii tej brytyjskiej marki właściwości trakcyjne.

 

Range Rover Sport rzuca wyzwanie legendzie awiacji

Range Rovera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Najnowsza generacjabrytyjskiego SUVa w wersji Sport rzuciła wyzwanie innej dumie WyspBrytyjskich. Do walki na lotnisku w Goodwood stanął Rang Rover Sport imyśliwiec Spitfire.

 

Przedłużony Range Rover hybrydą

Wystawa samochodowa w Pekinie jest miejscem światowej premiery Range Rovera wwersji z długim rozstawem osi i napędem hybrydowym bazującym na silnikuwysokoprężnym. Auto na rynku pojawi się pod koniec bieżącego roku.

 

Range Rover Evoque przeszedł delikatny face lifting

Nowocześniejszy system multimedialny, oszczędne turbodiesle i delikatne zmianywizualne - oto kompaktowy SUV Range Rovera na rok 2016.

 

Range Rover Sport - nowości w gamie

Na wystawie New York Auto Show Brytyjczycy pochwalą się nowościami w modeluRange Rover Sport. Jest nowa, mocna wersja i kilka ciekawych elementówwyposażenia.

 

Range Rover Sport Davida Beckhama na sprzedaż

Wyjątkowy egzemplarz Range Rovera Sport wystawił na sprzedaż portal aukcyjnyClassic Car Auctions. Czarny SUV, stworzony specjalnie dla brytyjskiegopiłkarza to wyjątkowa gratka dla poszukiwaczy "białychkruków". Ile warty jest Range Rover Beckhama?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022