Wyszukiwałeś:

ranking X

producentow X

aut X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ranking producentow aut

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Suzuki w top 10 światowych producentów

Japoński dziennik Nihon Keizai Shimbun of Japan opublikował rankingdziesięciu największych światowych producentów samochodów woparciu o dane za styczeń – czerwiec 2008. Do pierwszej dziesiątki(miejsce 10-te) pierwszy raz w historii wdarła się marka Suzuki.

 

Volkswagen może być drugi na świecie

Wielkim zwycięzcą kryzysu gospodarczego może być koncern Volkswagen, donosiinstytut analityczny Polk. Niemiecki gigant samochodowy, dotąd czwarty naliście największych producentów aut, może jeszcze w tym rokuprzeskoczyć borykające się z problemami finansowymi koncerny Ford i GeneralMotors.

 

Fiesta przegoniła Golfa

Choć w finałowej potyczce o tytuł "World Car of the Year"Volkswagen Golf pokonał Forda Fiesta, to jednak w marcu to mały Ford cieszyłsię większą popularnością, przynajmniej jeśli chodzi o europejski rynek.

 

Hyundai-Kia już czwarte

Spadki sprzedaży w pierwszym półroczu 2009 roku dotknęły niemalwszystkie największe koncerny motoryzacyjne. Niemal, gdyż jako jedyny swojąsprzedaż zwiększył koreański koncern Hyundai-Kia, który dzięki temuawansował aż na czwartą pozycję w ujęciu globalnym.

 

Nagroda dla najlepszego i najgorszego

Brytyjski magazyn "WhatCar?" wybrał właśnie, zgodnie ze zdaniemczytelników, najlepszego i najgorszego producenta samochodów.

 

Wielki sukces JLR

Jaguar i Land Rover zdobyły aż ponad 80 nagród w 2010 roku, przyznanychprzez różne organizacje oraz magazyny motoryzacyjne.

 

Najlepsze wnętrza 2011 roku

Wardsauto.com jak co roku wybiera 10 najlepszych wnętrz samochodów.Właśnie pojawiła się najnowsza lista, przygotowana na ten rok.

 

GM wraca na prowadzenie

Przez całą sytuację w Japonii, związaną z trzęsieniem ziemi oraz tsunami,przewiduje się, że Toyota spadnie na drugie miejsce w rankingu największychproducentów samochodów na świecie.

 

Hyundai 6. producentem

Przewiduje się, że Hyundai już niebawem osiągnie, jak na swoje warunki,wielki sukces w USA, zostając 6. największym producentem samochodów wtym kraju.

 

Lexus najlepszym samochodem?

Tak wynika z zestawienia o nazwie Consumer Reports oceniającego niezawodnośćsamochodów sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych. Zobaczcie jakie markiodnotowały najlepsze wyniki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ranking producentow aut".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019