Wyszukiwałeś:

ranking

. Znaleziono 245 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ranking

Spróbuj też wyszukać: ranking aut ranking awaryjności ranking marek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 245 wszystkich):

Nie ma mocnych na Octavię

Lider polskiego rynku aut nowych po pierwszym półroczu bieżącego roku– Skoda Octavia, jest też niekwestionowanym liderem ostatnich miesięcyrankingów Top Ten mojeauto.pl. Również i w lipcu nie miał sobierównych, ciesząc się największym zainteresowaniem wśródInternautów.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Najlepsze Serwisy Partnerskie Sieci Conti360o w Polsce

Wysoka jakość usług i wiarygodność serwisu opon ma ogromne znaczenie dlawłaściwego funkcjonowania parku samochodowego flot ciężarowych. Dlatego jużpo raz czwarty Continental przygotował ranking najlepszych serwisównależących do Sieci Conti360° Fleet Services. Ranking powstał w oparciu oaudyt zgodności z wysokimi standardami jakości Conti360° jakie musispełniać każdy z ocenianych serwisów.

 

Jakie modele najmniej awaryjne?

Z używanymi autami, z nowymi niestety coraz częściej także, bywa tak, żemogą się nam trafić awaryjne egzemplarze, przez co, zamiast cieszyć się zposiadania własnych czterech kółek, więcej czasu tracimy na wyrywaniewłosów z głowy, rozpaczając nad zmarnowanym czasem oraz pieniędzmi.Aby zminimalizować takie ryzyko, warto przed zakupem przyjrzeć się, jakwyglądają statystyki awaryjności interesujących nas modeli. Z pomocąprzychodzi nam ADAC, które właśnie opublikowało swój własnyranking najmniej awaryjnych modeli.

 

Wątek na forum: Awaryjność

Proszę o jakiś wykres. Ranking Awaryjności samochodów FERRARI a wszczególności Ferrari 599 GTB ~Grzegorz

 

Schumacher na drugim miejscu

Nie chodzi tu jednak o podium w ostatnim wyścigu Formuły Jeden a o rankingnajbogatszych sportowców. Siedmiokrotny mistrz świata F1 to nie jedynykierowca w rankingu.

 

Pożądana Skoda Citigo

Takiego awansu w historii rankingów Top Ten mojeauto.pl chyba jeszcze niebyło. Wzrost w rankingu aż o 184 pozycje pozwolił Skodzie Citigo awansowaćdo pierwszej dziesiątki najpopularniejszych aut osobowych w maju. Czy tooznacza, że mamy na naszym rynku kolejny już model czeskiej marki,który podbił serca naszych rodaków?

 

Ranking awaryjności ADAC 2013

Rankingów awaryjności, i to takich sporządzanych przez renomowaneinstytucje, jest co najmniej kilka. Który z nich powinniśmy traktowaćjako najważniejszą wyrocznię? Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi nato pytanie. Jeśli jednak interesują nas auta z rynku wtórnego, wartoprzyjrzeć się każdemu. Dlatego dziś prezentujemy najbardziej i najmniejusterkowe modele według niemieckiego automobilklubu ADAC.

 

Te samochody sprzedawały się najlepiej!

Na dobre pożegnaliśmy już rok 2013, ale pozostało jeszcze kilkarankingów, które powinniśmy poznać. Jednym z nich jest raportdotyczący najlepiej sprzedających się samochodów na StarymKontynencie. 

 

Ranking ADAC - oto najlepsze samochody wg Niemców

Oto najlepsze samochody na rynku. Przynajmniej w odczuciu niemieckichkonsumentów. ADAC opublikowało właśnie swój najnowszy rankingsatysfakcji w poszczególnych segmentach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018