Wyszukiwałeś:

ranking

. Znaleziono 249 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ranking

Spróbuj też wyszukać: ranking aut ranking awaryjności ranking marek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 249 wszystkich):

Nie ma mocnych na Octavię

Lider polskiego rynku aut nowych po pierwszym półroczu bieżącego roku– Skoda Octavia, jest też niekwestionowanym liderem ostatnich miesięcyrankingów Top Ten mojeauto.pl. Również i w lipcu nie miał sobierównych, ciesząc się największym zainteresowaniem wśródInternautów.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Najlepsze Serwisy Partnerskie Sieci Conti360o w Polsce

Wysoka jakość usług i wiarygodność serwisu opon ma ogromne znaczenie dlawłaściwego funkcjonowania parku samochodowego flot ciężarowych. Dlatego jużpo raz czwarty Continental przygotował ranking najlepszych serwisównależących do Sieci Conti360° Fleet Services. Ranking powstał w oparciu oaudyt zgodności z wysokimi standardami jakości Conti360° jakie musispełniać każdy z ocenianych serwisów.

 

Schumacher na drugim miejscu

Nie chodzi tu jednak o podium w ostatnim wyścigu Formuły Jeden a o rankingnajbogatszych sportowców. Siedmiokrotny mistrz świata F1 to nie jedynykierowca w rankingu.

 

Pożądana Skoda Citigo

Takiego awansu w historii rankingów Top Ten mojeauto.pl chyba jeszcze niebyło. Wzrost w rankingu aż o 184 pozycje pozwolił Skodzie Citigo awansowaćdo pierwszej dziesiątki najpopularniejszych aut osobowych w maju. Czy tooznacza, że mamy na naszym rynku kolejny już model czeskiej marki,który podbił serca naszych rodaków?

 

Ranking awaryjności ADAC 2013

Rankingów awaryjności, i to takich sporządzanych przez renomowaneinstytucje, jest co najmniej kilka. Który z nich powinniśmy traktowaćjako najważniejszą wyrocznię? Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi nato pytanie. Jeśli jednak interesują nas auta z rynku wtórnego, wartoprzyjrzeć się każdemu. Dlatego dziś prezentujemy najbardziej i najmniejusterkowe modele według niemieckiego automobilklubu ADAC.

 

Te samochody sprzedawały się najlepiej!

Na dobre pożegnaliśmy już rok 2013, ale pozostało jeszcze kilkarankingów, które powinniśmy poznać. Jednym z nich jest raportdotyczący najlepiej sprzedających się samochodów na StarymKontynencie. 

 

Ranking ADAC - oto najlepsze samochody wg Niemców

Oto najlepsze samochody na rynku. Przynajmniej w odczuciu niemieckichkonsumentów. ADAC opublikowało właśnie swój najnowszy rankingsatysfakcji w poszczególnych segmentach.

 

Lexus i Subaru mają najbardziej lojalnych klientów

Jak wynika z nowego badania firmy analitycznej J.D. Power, najbardziej lojalnychklientów mają marki Lexus oraz Subaru.

 

Ranking niezawodności wg Consumer Reports

Japońskie auta są najbardziej niezawodne, wynika z danych najnowszegorankingu, opracowanego przez Consumer Reports. Całe podium zajęły marki zJaponii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021