Wyszukiwałeś:

raporty

. Znaleziono 169 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: raporty

Spróbuj też wyszukać: raporty spalania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 169 wszystkich):

Wątek na forum: A u nas rośnie!

Wykrzyknik w tytule jest mylący. Za wzrost sprzedaży w lutym 2009 w dużym stopniu "winny" jest reeksport aut z polskich autosalonów do krajów starej Unii - szacunek to 10% moim zdaniem zaniżony. Powód to korzystny kurs EURO/PLN i dopłaty do nowych aut. Polscy sprzedawcy sprzedają nowe auta zwłasz...

 

Jak powstają raporty mojeauto.pl?

Skąd się wzięła idea raportów, na jakiej podstawie tworzone sąrankingi TOP TEN i skąd się biorą - tu znajdziecie odpowiedzi na wszystkiepytania...

 

Fabia kontra reszta

Skoda Fabia jest równie często chwalona, jak i krytykowana. Nie zmieniato jednak faktu, że od dłuższego już czasu jest jednym z bestsellerówpolskiego rynku aut nowych.

 

Hyundai i30 już popularny

Debiut rynkowy Hyundaia i30 nie był może aż tak spektakularny jak jegosiostrzanej Kii cee’d, to jednak również i to auto dość szybkospotkało się z dużym zainteresowaniem na naszym rynku. Na tyle dużym, żeprawie od razu i30 pojawił się w czołowej dziesiątce najbardziej popularnychaut.

 

Astra i Golf, czyli odwieczni rywale

Choć nie są to modele pierwszej, czy nawet drugiej młodości, to jednak wpaździerniku cieszyły się największym wzrostem zainteresowania. Mowa tu oOplu Astrze i Volkswagenie Golfie odpowiednio trzeciej oraz piątej generacji.

 

Rewolucja listopadowa

Spore zmiany w listopadowych rankingach Top Ten mojeauto.pl. Po długichokresach liderowania z pierwszych pozycji ustąpiły Toyota w kategorii marek iNissan Navara wśród pojazdów użytkowych. Na liście najbardziejpopularnych modeli na czołową pozycję powróciła druga generacja SkodyFabia.

 

Koniec roku bez zmian

Końcówka roku, okres świąteczny, wyczekiwanie na to, co przyniesie zesobą Nowy Rok nigdy nie sprzyjały jakimś większym i bardziej radykalnymzmianom. Tak było też i w grudniowych rankingach Top Ten mojeauto.pl, gdzie naczołowych pozycjach nie doszło do żadnych przetasowań.

 

Spokojny początek roku

Zazwyczaj początek roku kojarzy się z jakimś przełomem. Jednak  nie wprzypadku rankingów Top Ten mojeauto.pl, gdzie styczeń okazał siędość spokojnym miesiącem, bez żadnych większych zmian na czołowychpozycjach.

 

Jakie używane były na topie w 2007 r.?

Ubiegły rok przyniósł dalszy niezwykle dynamiczny rozwój rynkusamochodów używanych, napędzany przez wciąż wysoki poziom„importu” aut spoza Polski. Jak wynika ze statystyk serwisu GEpardnie zmienia się natomiast przedmiot zainteresowania naszych rodaków,wciąż największym zainteresowaniem cieszą się auta niemieckie,głównie Volkswageny.

 

Skoda Fabia Internetowym Samochodem Roku 2007!

Skoda Fabia okazała się najbardziej popularnym modelem w Internecie w 2007roku, zwyciężając w końcowej klasyfikacji rankingu Top Ten mojeauto.pl izdobywając tym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2007. Kolejne miejscana podium zajęły Honda Civic i Kia cee’d.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021