Wyszukiwałeś:

recycling

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: recycling

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Hybryda Klasy S

Mercedes ujawnia coraz więcej szczegółów dotyczących premieryswojej topowej hybrydy. Klasa S400 Hybrid przyspieszająca do setki w 7,2sekundy i paląca 7,9l/100km pojawi się już niebawem na drogach.

 

Superlekki i szybki Panoz Aburzzi

Już dawno nie dawał o sobie znać amerykański producent niszowychsupersamochodów o nazwie Panoz. Firma stworzyła specjalny modellimitowany w 81 egzemplarzach, którym będzie można legalnie poruszaćsię po drogach.

 

Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej

Sezon 2011 w wykonaniu LOTOS - Subaru Poland Rally Team stoi pod znakiemsukcesów w grupie N. Wojtek Chuchała i Kamil Heller zdobyli mistrzostwow „ence” zarówno w polskim, jak i słowackim czempionacie, atakże dopisali do swojego dorobku triumf w klasyfikacji samochodówprodukcyjnych w Trofeum Strefy Europy Centralnej FIA.

 

Chuchała: "Świetne zakończenie sezonu"

49. Rajd Barbórka zakończył sezon sportów motorowych w naszymkraju. Po raz kolejny Ogólnopolskie Kryterium Asów, tym razemskładające się tylko z czterech prób, stanowiło nie lada wyzwanie.Kluczem do awansu na Karową była szybka, ale płynna jazda. Wojtek Chuchała iKamil Heller, reprezentujący LOTOS - Subaru Poland Rally Team, po trzech oesachplasowali się na dziewiątym miejscu w klasyfikacji generalnej, więc po razpierwszy w karierze mogli się zmierzyć ze słynną kostką.

 

Honda będzie odzyskiwać metale

Honda Motor oraz Japan Metals & Chemicals, jako pierwsze w świecie,planują rozpocząć proces masowej ekstrakcji metali ziem rzadkich zpodzespołów montowanych w produktach marki Honda.

 

ContiLifeCycle

Continental ogłosił budowę pierwszego na świecie, w pełni zintegrowanegozakładu bieżnikowania opon do pojazdów ciężarowych i autobusóworaz recyklingu ogumienia wycofanego z eksploatacji. Nowy obiekt powstanie do2013 r. w Hanowerze i będzie produkował 180.000 bieżnikowanych opon orazprzetwarzał około 4.000 ton zużytego ogumienia rocznie. Wartość inwestycjiprzekroczy 10 milionów euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019