Wyszukiwałeś:

recykling

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: recykling

Spróbuj też wyszukać: złomowanie recyklingowa gruz betonowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Wątek na forum: Recykling na koszt kierowców

a dlaczego na sprzedaży części z kasowanego auta nie może zarobić jego właściciel, skoro i tak musi zapłacic przy badaniu za recykling? ~właścicielzłoma

 

Recykling pojazdów wycofanych

Rada Ministrów zajęła stanowisko wobec poselskiego projektu ustawy orecyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Celem poselskiego projektuustawy jest przeniesienie wymogów prawodawstwa unijnego do prawakrajowego.

 

Seaty w 95% zdatne do recyklingu

Firma Seat otrzymała zielone światło dla wydawania oficjalnychcertyfikatów, że jej przyszłe modele, jakie zostaną zaprojektowane iwyprodukowane będą w 95% zdatne do recyklingu.

 

Renault stawia na recykling

Renault w najbliższych latach będzie dążyć do tego, aby 100% zastosowanychmateriałów w nowych modelach nadawało się do recyklingu.

 

Opłata recyklingowa sfinansuje konferencje

Proponowane zmiany w ustawie Prawo ochrony środowiska, jeśli wejdą w życie,spowodują, że pieniądze z tzw. opłaty recyklingowej będą wykorzystywane dosfinansowania bardzo różnych celów resortu środowiska, a nietylko związanych z faktycznym recyklingiem pojazdów.

 

Recykling pojazdów a szara strefa

Większość stacji demontażu pojazdów ma poważne problemy zpozyskaniem samochodów do recyklingu, gdyż przechwytuje je tzw.„szara strefa” działająca bez jakichkolwiek zezwoleń i nieprzestrzegająca żadnych wymagań ekologicznych.

 

Recykling pojazdow w Starachowickiej SSE

W Ostrowcu Świętokrzyskim zainwestuje firma Eko-Gwarant, zajmująca sięrecyklingiem pojazdów. Na terenie Starachowickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej zrealizuje inwestycję o wartości ponad 25 mln złotych.

 

Volvo Trucks wskrzesza stare samochody

Wbrew pozorom, samochód ciężarowy opuszczający linię produkcyjnąniekoniecznie musi być całkiem nowy. Jedna trzecia masy pojazdu przypada nametale pochodzące z odzysku. Przynajmniej w przypadku Volvo Trucks. Systemprodukcji przyjęty przez tę szwedzką markę zakłada recyklingwyeksploatowanych pojazdów, w którym stare samochody ciężarowesą przetwarzane na nowe, z korzyścią dla gospodarki i środowiska.

 

Honda będzie zbierać akumulatory od swoich hybryd

W dniu wczorajszym Honda podpisała porozumienie o długoterminowejwspółpracy z firmą SNAM w sprawie recyklingu akumulatorówpochodzących z pojazdów hybrydowych Hondy w Europie.

 

Toyota chce odzyskać wszystkie akumulatory z hybryd

Toyota, jako lider rynku samochodów hybrydowych, poważnie podchodzi do kwestii recyklingu akumulatorów. Celem firmy jest odzyskiwanie 100% baterii z zezłomowanych aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019