Wyszukiwałeś:

reflektory

. Znaleziono 1872 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: reflektory

Spróbuj też wyszukać: reflektory przednie reflektory lancia ypsylon prawy reflektory citroen xsara pl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1872 wszystkich):

Wątek na forum: Kolorowa przyszłość reflektorów

Szczególnie w Polsce są takie reflektory potrzebne, gdzie ca,1/4 pojazdów albo ma żle umocowane reflektory po wizycie u blacharza, albo żle włozone żarówki. Jest to o tyle denerwujące że jadąc w nocy nie tylko jestesmy oślepiani od przodu ale równierz od tyłu. Mam nadzieje że policja zacz...

 

Innowacyjne lampy w BMW 5

Trzy i pół roku po wejściu na rynek nowego BMW Serii 5, auto otrzymałoface-lifting obejmujący również zmianę reflektorów. Inżynierowie Helliwraz z kolegami z BMW opracowali m.in.: nowe reflektory główne oraz tylnelampy zespolone.

 

Reflektory

Elementy zewnętrznego oświetlenia pojazdu.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

"Świetlne" problemy w Fordach

Przypadkowo włączające się lub wyłączające reflektory oraz kierunkowskazysą przyczyną rozpoczęcia kampanii serwisowej modeli Ford Mondeo, S-Max orazGalaxy.

 

Inteligentne reflektory - diody laserowe

Lepszą widoczność pojazdu i doświetlanie drogi - takie cechy mawyróżniać nowy system oświetlenia w samochodach, nad którympracuje grupa naukowców z niemieckiego Uniwersytetu Leibniz w Hanowerze.Ich zdaniem przyszłość reflektorów samochodowych to diody laserowe.

 

Diodowe reflektory Audi docenione przez Unię Europejską

Reflektory diodowe, jakie możemy znaleźć w modelach marki Audi, w zauważalnysposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejskanadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat.

 

Nowe reflektory diodowe Audi

Przewaga dzięki technice. To hasło, które zna każdy i kojarzy zproducentem z Ingolstadt. Dziś niemiecki producent chce po raz kolejnypokazać moc tego hasła prezentując nowe reflektory diodowe Audi Matrix.

 

Audi: Laserowe reflektory w nowym R18 e-tron

Innowacja w motoryzacji często rodzi się w motorsporcie. Audi podsyła namdowód na to w postaci przyszłorocznego bolidu R18 e-tron quattro,który jest wyposażony w najnowsze laserowe reflektory.

 

Volvo uchyla rąbek tajemnicy

Od razu szwedzkiemu koncernowi można bić gromkie brawa. Volvo w nowym modeluseryjnym zastosuje świetnie prezentujące się reflektory, zaczerpnięte zkoncepcyjnych modeli.

 

Ford stworzył reflektory chroniące pieszych

Jazda nocą bywa bardzo niebezpieczna, a są nawet kierowcy, którzy po zmroku za kółko wcale nie wsiadają. A to dlatego, że nocą nawet z najmocniejszymi żarówkami w reflektorach widzimy wszystko dużopóźniej niż za dnia. Ford stara się z tym walczyć.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019