Wyszukiwałeś:

regulamin

. Znaleziono 94 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: regulamin

Spróbuj też wyszukać: regulamin zamieszczenia ogłoszeń

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 94 wszystkich):

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

Peugeot 207 RCup: Rajdowy 'prywaciarz'

Na Salonie Samochodowym w Genewie obok seryjnego modelu 207, Peugeotzaprezentuje również rajdową wersję tego samochodu. Peugeot 207 RCup ma byćdostępny od 2007 roku dla wszystkich prywatnych kierowców rajdowychstartujących w Mistrzostwach Świata - WRC.

 

F1: Kolejny skandal - FIA i FOTA bez porozumienia

FIA i FOTA znowu bez porozumienia w sprawie regulaminu Formuły 1 na 2010 rok.Spotkanie na niemieckim torze Nuerburgring przedstawicieli ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA z przedstawicielami technicznej grupyroboczej FIA zakończyło się skandalem. Poszło o minimalną wagę bolidu iobniżenie kosztów.

 

RSMP: Nowy regulamin, nowe klasy

Polski Związek Motorowy opublikował najnowszą wersję regulaminu dlaRajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rajdowe Pucharu Polski na sezon2011. Najważniejsza zmiana to podział na klasy grupy R.

 

F1: Kłótnia o tylne skrzydła

Nowy regulamin techniczny Formuły 1 na sezon 2011 zamiast regulowanychprzednich skrzydeł, zakłada możliwość stosowania regulowanych tylnychspojlerów. Cel tej zmiany jest jasny - więcej manewrówwyprzedzania na torze to więcej emocji dla kierowców i kibiców.Okazuje się jednak, że uatrakcyjnienie wyścigów Formuły 1 łamiepodstawową regułę nowej polityki FIA, mówiącą o ograniczeniukosztów.

 

Regulamin konkursu "Zrób zdjęcie i zostań pilotem rajdowym"

Regulamin konkursu "Zrób zdjęcie. Zostań pilotem rajdowym".

 

Najlepsze auto, czyli pojazd służbowy

Samochód służbowy stanowi bardzo istotne narzędzie w rękachpracodawcy, zarówno jeśli chodzi o kwestie wynagradzania, jak imotywowania pracowników. Wiąże się jednak z wieloma obowiązkaminatury formalno-prawnej, które trzeba zawczasu odpowiednio uregulować.

 

Wątek na forum: kpl zamków,stacyjka z dwoma kluczykami orginał

witam z góry przepraszam ze robie to w ten sposób ale kiedys szukalem czesci i znalazlem je dopiero na forum jakby ktos poszukiwal kpl zamków wraz z dwoma kluczykami i stacyjki to posiadam 2x zamki pp pl bagaznik stacyjka i dwa kluczyki wszystko orginal 100proc [Nie zamieszczamy adresów...

 

Dziś prima aprilis. Zapraszamy na konkurs

Nie, to nie jest żart prima-aprilisowy. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, wktórym nagrodzimy naszych najbardziej wnikliwych czytelników.Przedmiotem poszukiwań będą... nasze prima-aprilisowe żarty. Powodzenia.

 

Wątek na forum: Darmowy bon na 20 litrów paliwa

Witam.nnNa początek przepraszam za coś co wygląda jak reklama i jest perfidnie skopiowane z mojego bloga. Niemniej chce przetestować czy faktycznie możliwe jest wygrać bon za 20 litrów paliwa za tylko uzbieranie określonej liczby punktów:) Zdam relacje jak to wszystko wygląda jak już uzbieramnnnW...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018