Wyszukiwałeś:

rejestracja X

samochodu X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rejestracja samochodu

Spróbuj też wyszukać: rejestracja samochodu kontynuacja zarejestrowanie samochodu rejestracja samochodu z niemiec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Rejestracja nie jest niezbędna

Czy do skorzystania z przysługującego tylko do końca roku prawa do odliczeniapełnego podatku VAT konieczne jest tylko zawarcie samej umowy, dostawa pojazdu,czy musimy zdążyć także z rejestracją samochodu? Wciąż pojawia się wielewątpliwości.

 

Wątek na forum: Rejestracja samochodu znajdującego się na terenie włoch

Dostałam we Włoszech samochód i chciałabym go zarejestrować w Polsce, ale nie sprowadzać na razie do Polski. Czy jest możliwa rejestracja samochodu, który znajduje sie na terytorium Włoch? Mam Dowód rejestracyjny, akt własności, i ważny przegląd techniczny wykonany we Włoszech. Na waszych strona...

 

Łatwiejsza rejestracja aut w UE

Rejestracja samochodu w innym państwie członkowskim dziś często stanowi nielada wyzwanie, które kosztuje nas wiele czasu, sporo gotówki, a itak zdarza się, że kończy się fiaskiem. Komisja Europejska zamierza z tymwalczyć, likwidując zbędną biurokrację, a tym samym znacząco ułatwiającten proces.

 

Wątek na forum: Rejestracja samochodu - krok po kroku

Dokładnie, a jeśli nie masz czasu na taki proces jak rejestracja samochodu to możesz skorzystać z usług firm, które zrobią to za Ciebie, ja osobiście polecam [pkt.5 regulaminu forum.admin z Poznania - szybko i sprawnie. ~Janek

 

Ile kosztuje rejestracja samochodu krajowego

Rejestracja samochodu nie zajmuje dużo czasu pod warunkiem, żeprzygotowaliśmy wszystkie dokumenty oraz zrobiliśmy odpowiednie opłaty.Dowiedz się, ile kosztuje zarejestrowanie samochodu nowego oraz używanegokupionego w Polsce.

 

Rejestracja auta zabytkowego

Coraz więcej osób poszukuje zabytkowego auta i chce nim poruszać siępo drogach, jeżdżąc na zloty i spotkania klubowiczów. Przy zakupieauta klasycznego od razu pojawia się aspekt rejestracji takiego egzemplarza.Dziś postaramy się pokrótce przedstawić drogę do rejestracji autazabytkowego i zdobycia tzw. „żółtych tablic”.

 

Rejestracja auta sprowadzonego - krok po kroku

Kolejki w urzędach, cała seria opłat i stos niezbędnych dokumentów -tak wygląda proces rejestracji auta zza polskiej granicy. Czy to naprawdę takie trudne?

 

Rejestracja "anglików" możliwa od 15 sierpnia

Już za niespełna dwa tygodnie możliwa będzie rejestracja"anglików", czyli samochodów z kierownicą po prawejstronie. Przypominamy, co trzeba zrobić, żeby legalnie zarejestrować takipojazd.

 

Rejestracja auta używanego krok po kroku

Znalazłeś w sieci świetną ofertę sprzedaży samochodu, pojechałeś ikupiłeś wymarzone auto. Pewnie jesteś zadowolony, że wielomiesięczneposzukiwania za Tobą. Ale zanim będziesz mógł cieszyć się z auta nacałego, musisz przejść urzędniczo-papierkową ścieżkę zdrowia izarejestrować pojazd. Ten temat tylko z pozoru wydaje się być skomplikowany,bo dzięki naszym wskazówkom zarejestrujesz swój nowysamochód szybko i bez stresu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rejestracja samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019