Wyszukiwałeś:

rekord X

tor X

Nurburgring X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rekord tor Nurburgring

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

10 tysięcy kilometrów na Nurburgring

Opel Insignia OPC został po raz kolejny przyłapany na torze Nurburgring. Tymrazem jednak samochód jechał całkowicie bez kamuflażu, a na mascesamochodu została umieszczona informacja o przejechanych 10 tysiącachkilometrów na torze.

 

Gumpert Apollo bije rekord "ringu"

Samochód Gumpert Apollo Sport ustanowił na torze Nurburgring nowy rekordokrążenia dla auta dopuszczonego do ruchu drogowego. Uzyskał czas 7 minut11,57 sekundy.

 

Toyota bije rekord Nurburgingu

Sportowy oddział Toyoty (Toyota Motorsport GmbH) może poszczycić siękolejnym i to nie byle jakim osiągnięciem. Elektryczny pojazd japońskiejmarki pobił rekord toru Nurburgring dla pojazdów napędzanych energiąelektryczną.

 

Żmija odzyskała rekord

Jakiś czas temu pojawiły się nie potwierdzone informacje jakoby Dodge ViperSRT10 ACR po raz kolejny pobił rekord na Północnej Pętli i tym samyodzyskał pierwsze miejsce w tabeli rekordów toru(wyłączając auta "rzemieślnicze" jak Radical czy Gumpert Apollo Speer). Informacjazostał potwierdzona przez Dodge'a, który udostępnił film zrekordowego przejazdu.

 

Legendarny tor w tarapatach finansowych

"Zielone Piekło", czyli legendarny tor Nurburgring ma ogromnekłopoty finansowe. Nie ma co owijać w bawełnę, niemiecki obiekt jestspłukany.

 

Bernie Ecclestone chce ratować Nurburgring

Ostatnio informowaliśmy, że legendarny tor wyścigowy, którego nitka biegnie wokół zamku i miejscowości Nurburg ma olbrzymie długi i jest bankrutem. Tor potrzebuje ratunku, a ten może nadejść od szefa Formuły 1.

 

Nurburgring bez Formuły 1 w 2013

W obecnej sytuacji finansowej tor Nurburgring nie może sobie pozwolić na organizację przyszłorocznego GP Niemiec Formuły 1. Takie jest oficjalne stanowisko właścicieli toru.

 

Toyota ponownie bije rekord na Nurburgringu

Toyota po raz kolejny zawitała na tor Nurburgring, gdzie rzuciła wyzwanielegendarnej "Północnej Pętli" z zamiarem pobicia rekordu przejazdu w kategorii aut elektrycznych. Japoński producent wrócił z Niemiec z tarczą.

 

Hyundai będzie testować na Nurburgringu

Tor Nurburgring nie jest w ostatnim czasie w najlepszej kondycji finansowej iobiekt został wystawiony na sprzedaż. Na to nie zwraca jednak uwagi Hyundai,które buduje przy słynnym torze centrum testowe.

 

Porsche 918 Spyder bije rekord na Nurburgringu

Rekord na Nurburgringu to jedno z bardziej prestiżowych osiągnięć,które producent samochodów może zapisać na swoje konto. TerazPorsche z modelem 918 Spyder dołącza do grona rekordzistów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rekord tor Nurburgring".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019