Wyszukiwałeś:

rekuperacja

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rekuperacja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

i-Eloop - lepiej odzyskuje i więcej oszczędza

Nie, nie. To nie jest nowy model tabletu, ani sprzętu muzycznego DJ'a z Ibizy.i-Eloop to niezwykły system rekuperacji energii, który oszczędza nawetdo 10% paliwa. Tak twierdzi Mazda, pomysłodawca tego urządzenia.

 

Porsche z innowacyjnym układem hybrydowym

W 2014 roku producent z Zuffenhausen powrócił do startów wtopowej klasie wyścigów długodystansowych. Niemcy przygotowali model919, który na swoim koncie ma pierwsze sukces. Bolid klasy LMP1 zostałwyposażony w wydajny i zarazem skomplikowany system hybrydowy.

 

Znamy silniki nowej Fabii

Zadebiutuje na październikowej wystawie w Paryżu i chwilę późniejpojawi się na europejskich drogach. I choć wciąż nie wiemy, jak będziewyglądać, wiemy za to, jakie jednostki napędowe będą napędzać trzeciągenerację Skody Fabii.

 

Solaris dostarczy trolejbusy do Esslingen

Kontrakt na dostawę czterech innowacyjnych trolejbusów Trollino 18,75MetroStyle został podpisany przez konsorcjum Solaris Bus & Coach S.A. iniemieckiego Vossloh Kiepe ze spółką przewozów miejskichStädtischer Verkehrsbetrieb Esslingen (SVE). Dostawa dwóchpierwszych egzemplarzy zaplanowana jest na koniec 2015 roku. Kolejne trafią doklienta w roku 2016.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019