Wyszukiwałeś:

rent

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rent

Spróbuj też wyszukać: leasing

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Zmiany w zarządzie IMC

Firma Iberia Motor Company SA - generalny importer aut marki Seat w Polsce -informuje, że zmianie ulega skład osobowy zarządu spółki. FunkcjePrezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego przejmie Andrzej Kublik.

 

Klasa S do wynajęcia

Kogo nie stać na kupno takiej limuzyny jak Mercedes klasa S, ma terazmożliwość wynajęcia tego modelu. Firma Sixt rent a car jako jedynawypożyczalnia oferuje auto tej klasy.

 

Słowacki Express

Największa wypożyczalnia samochodów w Europie Środkowo-Wschodniej– firma Express oficjalnie zainaugurowała działalność na Słowacji.Pierwszy z planowanych słowackich oddziałów ma siedzibę wBratysławie.

 

Hyundai i Europcar - oficjalni partnerzy ‘Rent a Car’

Równolegle do działań sponsoringowych związanych z MistrzostwamiEuropy w Piłce Nożnej Hyundai rozpoczął współpracę z firmąEuropcar jako partnerem "Rent a Car" na UEFA EURO 2008™.

 

Oprócz odszkodowania także zadośćuczynienie

Sierpniowa nowelizacja kodeksu cywilnego wprowadziła do polskiego systemuprawnego nową instytucję - zadośćuczynienia za doznaną krzywdę. Dziękitemu najbliżsi członkowie rodziny osoby zmarłej w wyniku wypadku mogądomagać się zadośćuczynienia za stratę swoich bliskich.

 

Długi weekend w promocji

Firma Sixt przygotowała specjalną ofertę wypożyczenia samochodu na długiczerwcowy weekend. Wszystkie samochody z grup EDMR i CDMR, czyli Ford Fusion,Hyundai I30, Kia Ceed, Ford Focus i Seat Leon będą dostępne w cenie 99 złnetto za dobę.

 

Więcej pieniędzy na nieubezpieczonych kierowców

Nieubezpieczeni kierowcy i rolnicy kosztowali ubezpieczycieli w pierwszychtrzech kwartałach 2010 roku prawie 40 mln złotych. Tyle odszkodowańwypłacił łącznie Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny za spowodowane przeznich wypadki w tym okresie.

 

Wątek na forum: Rząd wycofuje się z bezpłatnych obwodnic

Ha ha ha (śmiech gorzki). Wniosek jest jeden - jest źle a będzie jeszcze gorzej. Pytanie brzmi - na co idą nasze podatki ??? że nie najbiedniejszy przecież kraj nie jest w stanie wybudować szkieletu najważniejszych dróg bezkolizyjnych (między najważniejszymi miastami powinny być autostrady a nie...

 

Wątek na forum: Bezpłatne auto zastępcze

Bezpłatne auto zastępcze z OCnbezgotówkowy wynajem samochodów zastępczychnnMiałeś kolizję? Skorzystaj z naszej ofertynWynajmij samochód zastępczy w RENT CAR KING bezgotówkowo!nnOferujemy: bezgotówkowy wynajem samochodów zastępczych dla osób poszkodowanych podczas kolizji drogowych.nnDlaczego wart...

 

Wątek na forum: Wypożyczalnia samochodów osobowych

Potrzebujesz wynająć samochód? A może przeprowadzasz się i potrzebujesz większego auta, by przetransportować sprzęty większych gabarytów...?nnZapraszamy do Rent Car King Kraków!nW naszej bogatej ofercie floty znajdziesz pojazd, które na pewno spełni Twoje oczekiwania.nOferujemy atrakcyjne ceny i ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018