Wyszukiwałeś:

replika

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: replika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Amerykański hołd dla Bugatti

Firma Delahaye USA mająca główną siedzibę w New Jersey zajmuje siętworzeniem replik klasycznych samochodów. Tym razem na ich warsztattrafiło Bugatti Type 57.

 

Maybach Exelero za 2 miliony złotych!

Gdy pojawił się pierwszy koncept Maybacha Exelero zainteresowanie tym autembyło tak ogromne, że wszyscy myśleli że z wersji studyjnej powstanieprodukcyjna.

 

Kubica w Poznaniu!

W dniu dzisiejszym Poznań jest niekwestionowaną stolicą sportówmotorowych w naszym kraju. Przy okazji imprezy N-Gine Renault F1 Team Show swojeumiejętności licznie zgromadzonej publiczności zademonstruje nasz mistrz F1,czyli sam Robert Kubica, który po raz pierwszy w Polsce przejedzie potorze wyścigowym bolidem F1.

 

Polskie upokorzenie

Zagraniczni dziennikarze odnaleźli na jednym z polskich portali z ogłoszeniamisprzedaży samochodów używanych ofertę ciekawego BMW.

 

Świetna replika Miury

Lamborghini Miura, jeden z najpiękniejszych samochodów sportowychświata, na zewnątrz i wewnątrz, doczekał się po śmierci wielu replik,lepszych i tych tragicznych. Ta ostatnia należy do tych pierwszych.

 

Replika "Zielonego Piekła" pod Las Vegas

Tor Nurburgring i jego "Północna Pętla" to najbardziej znanyi najtrudniejszy obiekt wyścigowy na naszym globie. Większośćproducentów to właśnie na tym torze testuje swoje modele. Terazczęść producentów być może nie będzie musiała udawać się aż doNiemiec na testy swoich prototypowych modeli.

 

Zastanów się zanim zbudujesz replikę

Podróbki to zmora wielu producentów. Każdy kto latami budowałlegendę swojej marki widząc podróbkę stara się działać bardzoradykalnie. Rzecz ma się podobnie w motoryzacji jeśli chodzi o repliki.Daimler dał to jasno światu do zrozumienia.

 

Replika Syreny Sport na 50. Rajdzie Barbórka

Podczas tegorocznej jubileuszowej, 50. edycji Rajdu Barbórka swoją premierę miała replika Syreny Sport. Za kierownicą auta, na słynnym odcinkuna ul. Karowej zasiadł znany rajdowiec, Leszek Kuzaj.

 

Zbudują Mercedesa AMG Vision Gran Tourismo

Ten koncepcyjny model to jeden z najpiękniejszych Mercedesów jakie wostatnich kilkudziesięciu latach ujrzały światło dzienne. Kilkuszczęśliwców wejdzie w posiadanie egzemplarzy tego modelu.

 

Ferrari Testarossa z serialu "Miami Vice" na aukcji

Serial, który w Polsce był pokazywany w TV pod tytułem"Policjanci z Miami" to kultowa pozycja z lat 90-tych. Teraz możnazakupić na aukcji samochód, którym detektywi Sonny Crockett iRicardo Tubbs ścigali przestępców. Mowa oczywiście o białymegzemplarzu Ferrari Testarossa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019