Wyszukiwałeś:

retro

. Znaleziono 102 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: retro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 102 wszystkich):

Wątek na forum: Lancia: 5 nowych modeli do 2010

Ha oby wydali coś w stylu retro,coś mniejszego w kabriolecie podobnego do thesis,wtedy na pewno kupuję.Posiadam Theme 2.4 td i Kappe 2.4 Tds i jestem zachwycony.Teraz zamierzam kupić Thesis też w diselu,i bravo dla tej stajni,KOCHAM LANCIE. ~OLSIK

 

Castagna Landaulet: Retro Rolls

Mediolański producent unikatowych samochodów Castagna na Salonie Samochodowymw Genewie przedstawi swój najnowszy projekt o nazwie Landaulet. Luksusowysamochód jest wizją Rolls-Royce'a w stylu Retro i nawiązuje do modeluLandaulet z 1929 roku.

 

Ronart Lightning: Retro-Wyspiarz

Brytyjska manufaktura motoryzacyjna ponownie trafiła na bogate salony. Nowymodel firmy Ronart o nazwie Lightning to propozycja dla koneserów sportowychsamochodów zaprojektowanych w stylu retro.

 

Chevrolet HHR w Polsce

W maju w polskich salonach pojawi się nowy model Chevroleta, zaprojektowany wstylu retro HHR.

 

Oldschool`owy Lotus

Gratka dla fanów Lotusa, którzy lubią retro. Firma wydała naświat limitowaną edycję modelu Elise Club Racer. Auto będzie dostępne wtakich samych kolorach jak modele z lat sześćdziesiątych i specjalnymwyposażeniu.

 

Kolejne wieści o nowym VW Beetle

Pierwszy retro-car Volkswagena już niebawem doczeka się swojego następcy. Jakujawnił dyrektor zarządzający Volkswagen America, w 2012 roku pojawi sięnowy Beetle.

 

Ostatni PT Cruiser

To był jeden z najbardziej oryginalnych modeli, jaki w ostatnich latach trafiłdo sprzedaży. W ostatni piątek z taśm montażowych zjechał ostatniegzemplarz, produkowanego od 2010 roku, Chryslera PT Cruisera.

 
 
 

Wątek na forum: Volkswagen Beetle: Retro-nowoczesność

moja sąsiadka miała prawdziwego garbusa, tam sie czuło ten klimat, to retro etc, a to jest uwspółczesniona wersja i prawdę powiedziawszy szału nie ma wogóle ~jajek

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019