Wyszukiwałeś:

rezydualna

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rezydualna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Hybrydą taniej?

Technologia hybrydowa nie jest już postrzegana jako futurystyczna i znajdujenabywców także w Polsce. Mimo że auta te są dość drogie przyzakupie, odwdzięczają się niskim zużyciem paliwa. Można się jednakrozczarować przy odsprzedaży.

 

Naszą siłą jest wartość rezydualna

Podczas 78. Salonu Samochodowego w Genewie rozmawialiśmy z WojciechemHalarewiczem, który objął stanowisko general managera w Mazda MotorPoland.

 

Leasing a wartość rezydualna

Dla każdego, kto planuje leasing floty, bardzo ważna jest końcowa wartośćodsprzedaży auta. Można bowiem monitorować wartość rezydualną i wpływaćna jej wysokość, a nawet prognozować wartość floty po upływie okresuleasingu.

 

Używane Hyundaie będą w cenie

Najnowsze analizy EurotaxGlass's dotyczące wartości rezydualnejpojazdów pokazują, iż spadek wartości najnowszych modeli Hyundaia zrodziny "i" będzie niższy od średniej dla danych segmentów.

 

Opłaca się kupić Hyundaia

Jak wynika z najnowszych analiz niezależnej agencji badania rynkuEurotaxGlass's, wartość rezydualna dla modeli Hyundaia z rodziny 'i' (i10, i20oraz i30) utrzymuje się w Polsce na wysoce konkurencyjnym poziomie.

 

Tę Mazdę opłaca się kupić

Kupując samochód kierujemy się różnymi czynnikami. Atrakcyjnymwyglądem, funkcjonalnością i praktycznością, które zaspokajająnasze potrzeby, korzystną ceną... Dla wielu istotnym czynnikiem jest takżewartość rezydualna, czyli cena, za jaką będziemy w stanie odsprzedać naszeauto, gdy już nam się znudzi.

 

Wątek na forum: Fiat Bravo: Gdyby nie ta skrzynia...

Fiat ma jedną wadę bardzo dużą. Wartość rezydualna tragiczna. Czyli traci na wartości po zakupie chyba najwięcej ze wszystkich. A poza tym faktycznie chyba najładniejszy kompakt. ~Gregor

 

Konkurencyjna wartość rezydualna Hyundaia i10

Hyundai dogonił europejską czołówkę już w wielu dziedzinach.Ostatnie badania wykazały, że również pod względem wartościrezydualnych swoich modeli może konkurować z kluczowymi rywalami na rynkacheuropejskich. Najlepszym tego przykładem jest najnowszy Hyundai i10.

 

Skoda Rapid Spaceback z najwyższą wartością rezydualną

Badania firmy EurotaxGlass pokazują, że Rapid Spaceback wśródsamochodów kompaktowych utrzymuje najwyższą wartość rezydualną.

 

Iveco Daily z najwyższą wartością rezydualną

Wśród ciężkich samochodów dostawczych, a więc pojazdówo wybitnie użytkowym charakterze, duże znaczenie ma wartość rezydualna. Wrankingu firmy Eurotax za ubiegły rok w tej grupie aut najwyższą wartośćtego wskaźnika ma Iveco Daily.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018