Wyszukiwałeś:

roadstery

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: roadstery

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Smart bliżej DaimlerChrysler

Koncern DaimlerChrysler chce bardziej włączyć markę Smart do swoich strukturi dlatego postanowił rozwiązać dotychczasową spółkę z ograniczonąodpowiedzialnością (niem. GmbH). Jak zapewniają szefowie Smarta - UlrichWalker i DaimlerChrysler - Dieter Zetsche, takie rozwiązanie to szansa naożywienie sprzedaży małych samochodów i poprawienie bilansu.

 

Nie ukradną Ci...

Brytyjska organizacja Thatcham przygotowała już po raz kolejny zestawienietych modeli, które są najlepiej zabezpieczone przed złodziejami.

 

Fiat 508 III S - Spider z Kresów

Przedstawiamy kolejny z zabytkowych modeli, jaki będzie można zobaczyćpodczas majowej wystawy Moto Nostalgia. Dziś Fiat 508 III S z nadwoziem typuroadster. Co ciekawe, nadwozie wykonano w 1937 r. w Stanisławowie na Kresach, anie w Carrozeria Ghia lub innej włoskiej firmie nadwoziowej.

 

Fiat i Mazda ogłaszają współpracę

Koncern z Turynu oraz japoński producent aut podpisali niewiążącą umowę, która zakłada wspólne opracowanie nowego samochodu. Bardzociekawego auta.

 

Alfa Spider na bazie Mazdy MX-5

O tym fakcie było już wiadomo w ubiegłym roku, teraz doszło dosformalizowania umowy. Fiat i Mazda podpisały właśnie porozumienie, na mocyktórego nowa Alfa Romeo Spider zostanie skonstruowana na bazie MazdyMX-5. Auto pojawi się na rynku jednak dopiero za dwa lata.

 

Volkswagen wciąż spogląda w kierunku roadstera

Jeśli chodzi o auta sportowe, które swoim wyglądem mogą wzbudzaćemocje to próżno ich szukać w gamie modelowej Volkswagena. To możesię jednak zmienić, gdyż producent z Wolfsburga cały czas przymierza się dowprowadzenia na rynek produkcyjnej wersji modelu BlueSport Concept.

 

750-konne Lambo bez dachu

Lamborghini pokazało kolejny swój model, który powstał z okazji50. rocznicy rozpoczęcia produkcji samochodów. Niestety, ale tylkodziewięciu szczęśliwców będzie mogło się cieszyć z posiadania tegomodelu.

 

Mazda MX-5 Cup Poland - nowy puchar w polskich wyścigach

U progu sezonu 2021 mamy dla polskich kibiców wyścigówwspaniałą wiadomość! Uruchomiony zostanie nowy puchar, w którymbędą ścigać się legendarne roadstery – Mazda MX-5.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021