Wyszukiwałeś:

robert X

kubica X

ferrari X

fernando X

alonso X

grand X

prix X

niemiec X

formula X

1 X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: robert kubica ferrari fernando alonso grand prix niemiec formula 1

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Rusza Formuła 1 - zmiany, nowości, faworyci

Już w najbliższą niedzielę Grand Prix Australii zainauguruje nowy sezonmistrzostw świata Formuły 1. Sezonu bogatego w zmiany techniczne i regulamine.Sezon szczególnie ważny także dla Roberta Kubicy i jego teamu BMW-Sauber, który chce potwierdzić przynależność do najlepszych.

 

GP Kanady: McLaren razy 2

Dwaj kierowcy z Wielkiej Brytanii, dwaj kierowcy z ekipy McLaren-Mercedes -czyli Lewis Hamilton i Jenson Button, przywieźli w Grand Prix Kanady kompletpunktów dla zespołu z Woking. Trzecie miejsce na podium powędrowało doFernando Alonso z Ferrari. Robert Kubica w Renault zajął siódmemiejsce.

 

GP Niemiec: Alonso wygrywa dzięki "team orders"

Podwójnym zwycięstwem Ferrari zakończył się wyścig o Grand PrixNiemiec na torze Hockenheim. Jedenesta eliminacja mistrzostw świata padłałupem Fernando Alonso, po kontrowersyjnych decyzjach zespołu, którynakazał Brazylijczykowi Felipe Massie przepuścić kolegę z zespołu. Trzeciemiejsce zajął Sebastian Vettel z Red Bulla.

 

GP Belgii: Kubica wreszcie na podium!

Powrót Roberta Kubicy na podium po długiej przerwie to z pewnościązasługa diametralnych zmian w bolidzie Renault. Polak zajął w Grand PrixBelgii trzecie miejsce choć przez długi czas okupował drugą lokatę.Zwycięstwa Lewisowi Hamiltonowi odebrać jednak nie mógł.

 

GP Korei: Czerwona płachta na "Czerwone byki"

Fernando Alonso (Ferrari) w roli toreadora poskromił dwa czerwone byki RedBulla w debiutującym Grand Prix Korei Południowej. Hiszpan dzięki ogromnemupechowi Sebastiana Vettela i Marka Webbera wygrywając na torze Yeongam, zostałnowym liderem mistrzostw Formuły 1. Robert Kubica z Renault był 5.

 

GP Abu Zabi: Vettel mistrzem świata!

23 lata i 5 miesięcy. To wiek najmłodzego mistrza świata w historii Formuły1. Sebastian Vettel z Red Bulla został najszybszym kierowcą tegorocznegosezonu Formuły 1, choć przed ostatnim wyścigiem w Abu Zabi był dopiero natrzecim miejscu w klasyfikacji generalnej kierowców.

 

F1: Stawka prawie kompletna

Za niespełna miesiąc rusza ponownie karuzela, której na imię Formuła1. Na razie zespoły sprawdzać będą nowe bolidy, ale czas testów totakże doskonała okazja do wypróbowania potencjału kierowców.Stawka 24 zawodników jest już niemal w pełni obsadzona. Teoretyczniezostały zaledwie dwa wolne miejsca.

 

Weekend ze sportem motorowym

Rozpoczynający się dziś weekend przynosi nam dwa ciekawe wydarzenia, które warto śledzić. Pierwsze to start Roberta Kubicy w Rallye du Var, drugie ostatnie GP Formuły 1 w tym sezonie, które zdecyduje o tytule mistrza świata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "robert kubica ferrari fernando alonso grand prix niemiec formula 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018