Wyszukiwałeś:

robert X

kubica X

formuła X

1 X

witalij X

pietrow X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: robert kubica formuła 1 witalij pietrow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

GP Niemiec: Alonso wygrywa dzięki "team orders"

Podwójnym zwycięstwem Ferrari zakończył się wyścig o Grand PrixNiemiec na torze Hockenheim. Jedenesta eliminacja mistrzostw świata padłałupem Fernando Alonso, po kontrowersyjnych decyzjach zespołu, którynakazał Brazylijczykowi Felipe Massie przepuścić kolegę z zespołu. Trzeciemiejsce zajął Sebastian Vettel z Red Bulla.

 

Boullier: W Belgii będziemy mieli kanał F

- W Belgii będziemy już mieli kanał F, który powinien dać namwyraźny postęp. Nie wykluczone, że dzięki niemu sprawimy niespodziankę -powiedział Eric Boullier, szef zespołu Renault w wywiadzie dla PrzegląduSportowego.

 

F1: Raikkonen zamiast Pietrowa?

Menedżer byłego mistrza świata Formuły 1 Kimiego Raikkonena potwierdził,że przeprowadził wstępne rozmowy  z szefem zespołu Renault EricemBoullierem w sprawie zatrudnienia Fina w 2011 roku w ekipie, którejobecnie kierowcami są Robert Kubica i Witalij Pietrow.

 

GP Korei: Czerwona płachta na "Czerwone byki"

Fernando Alonso (Ferrari) w roli toreadora poskromił dwa czerwone byki RedBulla w debiutującym Grand Prix Korei Południowej. Hiszpan dzięki ogromnemupechowi Sebastiana Vettela i Marka Webbera wygrywając na torze Yeongam, zostałnowym liderem mistrzostw Formuły 1. Robert Kubica z Renault był 5.

 

F1: FIA przedstawiła listę zespołów na 2011

Międzynarodowa Federacja Samochodowa upubliczniła listę zespołówdopuszczonych do startów w przyszłorocznym sezonie Formuły 1. Zmieniłysię nazwy kilku ekip, a wiele bolidów jeszcze nie zostało obsadzonychprzez kierowców.

 

Pietrow: Relacje z Kubicą "chłodne"

Witalij Pietrow od kiedy podpisał nowy, dwuletni kontrakt z zespołem LotusRenault GP coraz śmielej wypowiada się o stosunkach w zespole, jakie panująmiędzy nim a Robertem Kubicą. Rosjanin przyznał ostatnio, że relacje obukierowców można uznać za "chłodne".

 

F1: Stawka prawie kompletna

Za niespełna miesiąc rusza ponownie karuzela, której na imię Formuła1. Na razie zespoły sprawdzać będą nowe bolidy, ale czas testów totakże doskonała okazja do wypróbowania potencjału kierowców.Stawka 24 zawodników jest już niemal w pełni obsadzona. Teoretyczniezostały zaledwie dwa wolne miejsca.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "robert kubica formuła 1 witalij pietrow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019