Wyszukiwałeś:

robert

. Znaleziono 693 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: robert

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 693 wszystkich):

F1: "Ta wiadomość nie oznacza, że Robert na pewno zostanie w Renault"

Robert Kubica nie ma spokojnej przerwy między sezonami.Od wczoraj wiadomo, żeRenault zostaje w F1, nie wiadomo jednak, co stanie się z polskim kierowcą.

 

Kubica w Poznaniu!

W dniu dzisiejszym Poznań jest niekwestionowaną stolicą sportówmotorowych w naszym kraju. Przy okazji imprezy N-Gine Renault F1 Team Show swojeumiejętności licznie zgromadzonej publiczności zademonstruje nasz mistrz F1,czyli sam Robert Kubica, który po raz pierwszy w Polsce przejedzie potorze wyścigowym bolidem F1.

 

F1: Robert Kubica po ostatniej operacji

Robert Kubica jest już po kilkugodzinnej operacji łokcia. To ostatniainterwencja chirurgiczna na ciele kierowcy Formuły 1. Teraz Polak będziepotrzebował kilku dni spokoju, po czym rozpocznie rehabilitację.

 

Robert Kubica dostaje wypłatę

Robert Kubica już niebawem ogłosi co z jego przyszłością w sporcie motorowym. Tymczasem szef zespołu Renault Gerard Lopez powiedział miesięcznikowi "Auto Motor und Sport", że Robert otrzymuje swoje wynagrodzenie, mimo, że nie jest obecny na starcie wyścigów.

 

Robert Kubica złamał nogę!

Co za pech! Ta wiadomość wydaje się wręcz niewiarygodna, ale niestety toprawda. Zagraniczne media od kilku godzin podają, że Robert Kubica złamałsobie nogę. Do zdarzenia doszło niedaleko domu. Co ciekawe noga zostałazłamana w tym samym miejscu co podczas feralnego Rajdu Andorry.

 

Robert Kubica wygrywa w Rally di Como

Robert Kubica wygrywając 8 z 11 odcinków specjalnych i z przewagą 30.9 sekundy w klasyfikacji generalnej nad drugim kierowcą zapewnił sobie zwycięstwo w regionalnym, włoskim rajdzie Rally di Como.

 

Robert Kubica ze wsparciem LOTOS

Dziś w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której oficjalniezaprezentował się Robert Kubica ze swoim pilotem i nowym partnerem w startachna trasach rajdowych. Grupa LOTOS została oficjalnym partnerem Roberta Kubicy.

 

Robert Kubica wygrywa Rajd Akropolu!

Aż chce się powiedzieć: nareszcie! Robert Kubica wraz z pilotem MaciejemBaranem w miniony weekend zdominował klasę WRC2 i nie dał szans rywalom.Polska załoga wygrała większość odcinków specjalnych i tym samymjedną z najcięższych eliminacji - Rajd Akropolu.

 

Robert Kubica drugi w Rajdzie Finlandii

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja zdradzieckiego rajdu Finlandii.Polska załoga Robert Kubica i Maciej Baran zajęła drugie miejsce w klasieWRC2.

 

Robert Kubica wygrywa Rajd Niemiec

Miniony weekend zostanie na długo zapamiętany w historii polskiegomotorsportu. Robert Kubica wygrał Rajd Niemiec w klasyfikacji WRC2 i poprawiłrekord Krzysztofa Hołowczyca.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019