Wyszukiwałeś:

rondo

. Znaleziono 544 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rondo

Spróbuj też wyszukać: rondo kierunkowskaz zachowanie sie na rondzie kierunkowskaz rondo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 544 wszystkich):

Bydgoszcz: zmienione rondo Jagiellonów

Od 19 lipca przez ok. dziewięć tygodni na rondzie Jagiellonów wBydgoszczy prowadzone będą prace remontowe. Z tego powodu zawieszono ruchtramwajów na części ul. Jagiellońskiej. Zmiany dotyczą też ruchusamochodów przejeżdżających przez rondo.

 

Nowe rondo na trasie Łódź – Tomaszów Maz.

Rondo na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 713 i 716 w Rokicinach(woj. łódzkie), jest już gotowe. Drogowcy zakończyli roboty przyinwestycji, która znacznie poprawi bezpieczeństwo ruchu drogowego,zwłaszcza na trasie z Łodzi do Tomaszowa Mazowieckiego.

 

DK 73: nowe rondo w Tarnowie

W Tarnowie w ciągu drogi krajowej nr 73 na skrzyżowaniu ulic Błonie z AlejąJana Pawła II powstanie nowe rondo. Dzięki tej inwestycji powstanie zjazd zdrogi krajowej nr 73 na autostradę A4. Koszt budowy ronda wyniesie 6,5 mln zł.

 

Rondo Kaponiera w Poznaniu w blokach startowych

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu dokonał wyboru najkorzystniejszejoferty w przetargu pn. "Przebudowa węzła komunikacyjnego rondoKaponiera".  W sumie wpłynęło 5 ofert. Za najkorzystniejszą ZDMuznał ofertę złożoną przez wykonawców wspólnie ubiegającychsię o udzielenie zamówienia: APRIVIA SA, HYDROBUDOWA POLSKA SA,Przedsiębiorstwo Robót Górniczych METRO sp. z o.o., OBRASCONHuarte Lain SA., którzy zaoferowali wykonanie przedmiotuzamówienia za kwotę blisko 209,5 mln  złotych.

 

Nowe rondo w Mławie

W Mławie (woj. mazowieckie), w ciągu drogi woj. nr 544 zakończyły sie praceprzy przebudowie skrzyżowania ulic Warszawskiej i Grzebskiego. W ramachinwestycji powstało m.in. rondo.

 

Toruń: rondo na placu Hoffmanna otwarte

Dobre wieści dla kierowców. Już w ten weekend pojedziemy nowowybudowanym rondem na placu Hoffmanna.  Zostanie oddane do ruchu w nocypiątku na sobotę – z 9 na 10 grudnia 2011 roku.Skrzyżowanie na placuprof. A. Hoffmanna to jedno z najbardziej kolizyjnych miejsc w Toruniu. Dziękiintensywnym pracom drogowców z firmy Skanska skrzyżowanie zamieniłosię w nowoczesne rondo, co znacznie usprawni ruch i przyczyni się dozmniejszenia liczby kolizji drogowych.

 

Rondo turbinowe w Płocku

Czy wkrótce w Płocku powstanie pierwsze rondo turbinowe? Miejski ZarządDróg w Płocku rozważa taki projekt.

 

Największe rondo w Tarnowie oddane do użytku

Kierowcy mogą już bez żadnych utrudnień przejechać przez największe rondow Tarnowie. Do tej pory obowiązywał na nim ruch wahadłowy. Budowa ronda naskrzyżowaniu ul. Błonie z al. Jana Pawła II umożliwiła kierowcom dojazd dowęzła „Krzyż” powstającej autostrady A4.

 

Dolnośląskie: Nowe rondo w Dobromierzu

Kosztem ponad 4 mln zł powstanie nowe rondo w Dobromierzu. Inwestycja obejmujeprzebudowę skrzyżowania dróg krajowych nr 5 i 34.

 

Nowe rondo na drodze woj. nr 548

Rozpisany został przetarg na odnowę DW nr 548 w Dębowej Łące (powiatwąbrzeski, woj. kujawsko-pomorskie). W ramach tej inwestycji skrzyżowanie zdrogą lokalną na Jaworze  będzie przebudowane na rondo. Zakończenieprac na trasie łączącej Brodnicę z Wąbrzeźnem zaplanowano jeszcze w tymroku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019