Wyszukiwałeś:

rover

. Znaleziono 1463 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rover

Spróbuj też wyszukać: rover 75 rover 45 rover 400

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1463 wszystkich):

Gruboskórny Range Rover

Brytyjski Land Rover Range Rover dołączył do grona "samochodówochroniarzy". Kultowa terenówka oferowana jest także w sprzedaży wwersji opancerzonej "Armoured".

 

Range Rover Sport uhonorowany

Model Range Rover Sport, wprowadzony do sprzedaży w maju tego roku, otrzymałnagrodę: "SUV of the Year 2005" przyznawaną co roku przez brytyjskiBBC Top Gear Magazine.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Nowy Range Rover na urodziny

1 lipca pierwszy raz oficjalnie zaprezentowano całkowicie nowego Range Roverapodczas wyjątkowej uroczystości z okazji 40. rocznicy istnienia marki RangeRover zorganizowanej we współpracy z magazynem Vogue.

 

Land Rover wspiera Czerwony Krzyż

W ciągu nadchodzących trzech lat Land Rover pomoże krajowym stowarzyszeniomCzerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca w priorytetowychprogramach realizowanych w piętnastu regionach świata, ze szczególnąuwagą poświęconą programom humanitarnym realizowanym w Sierra Leone iChinach.

 

Oto nowy Range Rover

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Paryżu Land Rover zaprezentujeczwartą już generację swojej luksusowej terenówki, czyli modelu RangeRover. Auto na europejskie drogi wyjedzie wraz z początkiem przyszłego roku.

 

Rang Rover Sport zmierza do Nowego Jorku

Brytyjska marka Land Rover zapowiada swój najnowszy model spod szylduRange Rover. Nowy Range Rover Sport zadebiutuje na targach, które podkoniec miesiąca odbędą się w Nowym Jorku.

 

Range Rover Sport w pełnej okazałości

Targi w Nowym Jorku są okazją do pierwszej prezentacji modelu Range RoverSport. Zachowując podobny poziom luksusu oraz właściwości terenowych jakdebiutujący w zeszłym roku Range Rover, model Sport zapewnia jednocześnienajlepsze w historii tej brytyjskiej marki właściwości trakcyjne.

 

Range Rover Sport rzuca wyzwanie legendzie awiacji

Range Rovera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Najnowsza generacjabrytyjskiego SUVa w wersji Sport rzuciła wyzwanie innej dumie WyspBrytyjskich. Do walki na lotnisku w Goodwood stanął Rang Rover Sport imyśliwiec Spitfire.

 

Range Rover wzbogacił się o hybrydowy model

Brytyjski Land Rover pokazał pierwszy w swojej historii hybrydowy model,który bazuje na najnowszym Range Roverze. Ekologiczny SUV dostarczony narynek zostanie w 2014 roku w dwóch wersjach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022