Wyszukiwałeś:

rowerzysta

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rowerzysta

Spróbuj też wyszukać: rowerzyści

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Wątek na forum: Ekspresowa obwodnica Pabianic w 2011?

Znając łódzkie realia, wydaje mi się, że pierwsza łopata zostanie wbita nie wcześniej niż za 3 lata. rowerzysta_lodz

 

Będzie trzeba bardziej uważać na rowerzystów!

Rowerzyści obok pieszych należą do najmniej chronionych oczestnikówruchu drogowego. A że jednocześnie jest to chyba najtańszy sposobówdość szybkiego przemieszczania się w zatłoczonych miasta, wiele państw naróżne sposoby stara się wspomagać ten środek komunikacji. Jużwkrótce spore zmiany w organizacji ruchu rowerzystów mogą wejśći u nas, co będzie oznaczać zwiększenie ich uprawnień w stosunku dokierowców samochodów.

 

Zmiany w zakazach dla pijanych kierowców

Senatorowie postanowili znowelizować Kodeks karny w części dotyczącej zakazuprowadzenia pojazdów przez nietrzeźwych kierowców, bądź takich,którzy zbiegli z miejsca zdarzenia.

 

Wątek na forum: Tragiczny początek roku

CO za statystyka pijani,, kierowcy,,!!! to rowerzyści ? TAK ZAKŁAMANE STATYSTYKI I ARTYKÓŁ TAKI SAM TANDETNA PROPAGANDA FUUUUUUUUUU JEŚLI ROWERZYSTA TO KIEROWCA TO CZEMU NIEMOŻE PROWADZIĆ SAMOCHODU!! ~boob

 

Lamborghini kontra rower

W przypadku zderzenia samochodu z rowerem, to najczęściej kierujący tymdrugim jest narażony na dużo poważniejsze obrażenia. We wczorajszym wypadku,do jakiego doszło w Sopocie, o dużym szczęściu może mówićrowerzysta, który poniósł podobne urazy, co kierowca samochodu.

 

Mandaty na drodze płacą nie tylko kierowcy

Mandaty to zmora każdego kierowcy. Rosnąca liczba fotoradarów,jeżdżące nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami, czyhające wnajbardziej niespodziewanych miejscach patrole drogówki zmuszają doprzestrzegania często absurdalnych przepisów. Groźba mandatu zawykroczenie drogowe wisi jednak nie tylko nad kierowcami.

 

Jeździsz rowerem? A znasz te przepisy?

Korzystanie z roweru w ruchu miejskim staje się w naszym kraju corazpopularniejsze. Niestety, wielu rowerzystów nie zna podstawowychprzepisów poruszania się tym środkiem transportu. A, jak wiadomo,nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania.

 

NIK sprawdzi, jak dbamy o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów

W minionym roku na polskich drogach, najczęściej w okolicach skrzyżowań iprzejść, zginęło 1140 pieszych i 304 rowerzystów. Z tego też powoduNajwyższa Izba Kontroli przyjrzy się, w jaki sposób władze dbają obezpieczeństwo tych mniej chronionych uczestników ruchu drogowego.

 

Jaguar i Land Rover chronią rowerzystów

W czasach, gdy coraz więcej osób przesiada się na rowery, kierowcymuszą być wyjątkowo czujni w ruchu miejskim. Jaguar i Land Rover o tymwiedzą i postanowili wspomóc ich systemem Bike Sense.

 

Wątek na forum: Pierwszy samochód

Dzień dobry! Szukam autka. Mam swoich faworytów jak punto II albo yaris I/II, ale one w przeciągu dosłownie 2h potrafią zostać sprzedane a nie jestem w stanie śledzić aż tak intensywnie rynku. Może idę na łatwiznę... Ale już tak od roku szukam i zawsze coś... Postanowiłem zmienić taktykę i wziąć ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019