Wyszukiwałeś:

rozruch X

silnika X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rozruch silnika

Spróbuj też wyszukać: rozruch silnika w audi a4 1 6 benzyna slabo pali na zimnym silniku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Wątek na forum: Kia cee`d Idle Stop & Go w sprzedaży

Ciekawi mnie jedna rzecz. Szacunkowo 30 (głównie trasy) do 60 (np. taksówki) procent zużycia silnika przypada na zimny rozruch. Rozumiem, że tu film olejowy nie zdąży opaść a ciśnienie w układzie smarowania jeszcze będzie na akceptowalnym poziomie, temperatura zresztą też. Jednak zatrzymanie si...

 

Ciężki żywot krótkodystansowca

Poranne wstawanie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Dlasilników samochodowych sprawa wygląda bardzo podobnie.Szczególnie wtedy, gdy serwujemy im o świcie ciężką pracę, jakąjest jazda na niedogrzanym silniku przy krótkich dystansach.

 

Nie lekceważ falowania

Gdy odpadalamy rano samochód i zamiast regularnej pracy silnika wita nasdławiącym się odgłosem, a obrotomierz lata w górę i w dół,oznacza to, że nasz samochód dopadło falowanie obrotów. Wbrewpozorom może to być coś poważnego.

 

Alfa z turbo i na gaz

Po Lancii Delta również i w ofercie Alfy Romeo MiTo pojawi się wersja zsilnikiem 1.4 Turbo LPG, czyli z systemem podwójnego zasilania silnika(LPG oraz benzyna).

 

Coraz więcej ciężarówek Volvo z Alcolockiem

W co czwartym samochodzie ciężarowym Volvo sprzedawanym w Szwecji montowanyjest fabryczny alkomat blokujący rozruch silnika. Wg przedstawicieli Volvo topunkt zwrotny dla bezpieczeństwa na szwedzkich drogach.

 

Uwaga na linki, przewody, zaczepy...

Dbając o stan naszego pojazdu tradycyjnie zwracamy uwagę na takie elementy jaknp. hamulce czy układ kierowniczy. Całkowicie natomiast bagatelizujemydodatkowy osprzęt, w postaci przewodów rozruchowych, linki holowniczejczy też zaczepów kulowych, a które mogą także decydować onaszym bezpieczeństwie.

 

Kia cee`d ISG: Denerwująca ekologia

To wszystko przez ekologiczne lobby. Już niedługo nie posłuchamy żadnychrasowych jednostek w układzie V, a zapach spalin wydobywający się o poranku ztakiego silnika będziemy mogli powąchać w muzeum. Zanim to jednak nastąpikoncerny powoli przyzwyczajają nas do tego serwując systemy takie jakstart/stop.

 

Nie zapalił?

Zima okres sprawdzianu dla wielu silników. Podczas gdy latem nawetmocno wyeksploatowane jednostki nie mają problemów z rozruchem, zimąwystarczy że zrobi się nieco chłodniej i już zaczyna się problem.

 

Zbliża się jesień - uwaga na akumulator

Choć do rozpoczęcia jesieni jeszcze trochę pozostało, już teraz wartopamiętać o jego właściwej eksploatacji, by nie zawiódł nas pewnegozimowego poranka. Oto pięć najczęściej popełnianych błędów wobsłudze akumulatora.

 

SIlnik nie chce odpalić - co robić?

Z reguły wtedy, gdy jest nam potrzebny i bardzo się spieszymy, naszsamochód odmawia posłuszeństwa. Dlaczego nie odpala? Powodówmoże być wiele i nie zawsze jest to wina akumulatora.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rozruch silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019