Wyszukiwałeś:

rs4

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rs4

Spróbuj też wyszukać: rs6 bora s4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Audi RS4 w cabrio i kombi

Audi RS4 od lata bieżącego roku dostępne będzie w dwóch nowychwersjach: cabrio oraz kombi. Nowe rodzeństwo sportowego Audi będzie jednakudostępnione szerszej publiczności już podczas Salonu Samochodowego wGenewie.

 

Nowy silnik w RS4

Jak donosi zagraniczny magazyn "Car Magazine" powołując się nawiarygodne źródło z koncernu, nowa wersja Audi RS4 otrzyma odświeżoneportfolio silnikowe. Nowy motor będzie miał mniejszą pojemność, ale zpewnością nie ucierpi na tym moc.

 

Zamiast RS4, RS6

Krążyły pogłoski o tym, że Audi stworzy następcę RS4, ale niestety plotkisię nie potwierdziły. Okazało się, że model RS5 pokryje zapotrzebowanie wtym segmencie.

 

A jednak RS4?

Pojawia się i znika. Taki jest los Audi RS4, który wedługniektórych źródeł jest właśnie opracowywany.

 

Audi RS4: Hardcorowe rodzinne kombi

Producent z Ingolstadt przedstawił najnowszą wersję swojego topowego modeluw wersji kombi. Rodzinne auto, którym na zakupy dojedziemy szybciej niżrodzina wujka. Oto najnowsze RS4 Avant.

 

Audi RS4 Avant: Pierwsza jazda!

Podstawowe pytanie brzmi: Po co tacie kombi o mocy 450 koni mechanicznych?Prosta odpowiedź: Po nic, ale mając takie w garażu może poczuć sięspełnionym facetem.

 

Kradną fotele w Audi RS4

Brytyjskie źródła donoszą, że na Wyspach Brytyjskich dużąpopularnością wśród amatorów cudzej własności cieszą sięfotele z Audi RS4

 

Koniec produkcji Audi RS4 i RS5

Złe wieści dla fanów modeli spod znaku czterech pierścieni.Prawdopodobnie już niebawem zakończy się produkcja sportowych modelu RS4AVant oraz RS5 Coupe i Cabrio. Nie wiadomo kiedy zobaczymy następców.

 

Audi RS4 z silnikiem V6

Emocje po premierze nowej generacji Audi A4 B9 jeszcze nie opadły, a jużpojawiają się nieoficjalne informacje dotyczące najmocniejszej wersji RS4.Topowe wydanie A4 możemy zobaczyć już w przyszłym roku.

 

Audi RS4 z e-turbo

Szef oddziału odpowiedzialnego za rozwój technologiczny w Audi zdradziłtrochę detali na temat sportowych modeli marki. Okazuje się, że nowageneracja S4 i RS4 będzie wyposażona w nowoczesną turbosprężarkę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018