Wyszukiwałeś:

ruch X

autostradowy X

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruch autostradowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Węzeł "Wielicka" – o jeden łącznik więcej

10 grudnia 2009 roku został oddany do ruchu łącznik Wieliczka-Tarnówna węźle autostradowym „Wielicka”. Nowa droga o długości ponadpół kilometra jest dziewiątą łącznicą na węźle. Ułatwiwłączenie do ruchu autostradowego jadącym od strony Wieliczki –dotychczas musieli oni wjechać do Krakowa i zawracać na ulicy Wielickiej.

 

Gęsto na śląskich drogach

Prawie 5 tys. pojazdów na dobę to średni dobowy ruch pojazdów nadrogach wojewódzkich w naszym regionie śląskim. Średni dobowy ruchpojazdów (SDR) dla całej sieci dróg wojewódzkich wwojewództwie śląskim poza miastami na prawach powiatu obejmującej 1217km dróg wyniósł 4895 pojazdów/dobę. To o ok. 17 proc.więcej niż pięć lat temu. Natomiast na śląskich„krajówkach” SDR wyniósł 18 300 P/dobę i był ookoło 35% większy niż SDR w roku 2005.

 

Droga wojewódzką nr 703 na autostradę

Droga wojewódzka nr 703 jest ważną trasą rozprowadzającą ruch zautostrady A2 w głąb regionu łódzkiego, łączącą dodatkowo dwamiasta powiatowe: Poddębice i Łęczycę. Realizowana inwestycja na DW 703 mana celu poprawę bezpieczeństwa i stanu drogi. Wartość całego projektu toblisko 50 mln zł, a wykonanie planowane jest do końca września 2012 roku.

 

Kierowcy wybierają Autostradową Obwodnicę Wrocławia

Autostradowa Obwodnica Wrocławia już od pierwszego dnia jej uruchomieniaspełnia swoje zadanie. Wzrosło natężenie ruchu pojazdów w tympojazdów ciężarowych. Jak szacuje GDDKiA we Wrocławiu w najbliższychtygodniach ruch pojazdów po AOW będzie jeszcze większy.

 

Zmiany na A6

Do poniedziałku 25 czerwca ruch na autostradzie A6 będzie się odbywał dwiemajezdniami po dwa pasy ruchu w każdym kierunku.

 

Omiń korki na A6 w rejonie Szczecina

Trwa przebudowa podszczecińskiej autostrady A6 w rejonie przyszłego węzłaTczewska. Ruch odbywa się jedną jezdnią w obu kierunkach, druga jezdnia jestzamknięta i są na niej prowadzone prace. Przy wzmożonym ruchu wakacyjnym natym odcinku tworzą się korki. Jeżeli jednak będzie się przestrzegać kilkuzasad droga nad morze będzie przebiegała sprawniej.

 

Kolejne zmiany w ruchu na A2

5. września zmieni się organizacja ruchu na odcinku A autostrady A2. Zostanieotwarta jezdnia północna (do Poznania), na której zostałaułożona ostatnia warstwa nawierzchni, dzięki czemu wprowadzony zostanie turuch ciężarowy. Zamknięta dla ruchu będzie natomiast jezdnia południowa (doWarszawy).

 

Autostradowa Obwodnica Rzeszowa już otwarta

Kierowcy mogą korzystać z nowego 15 kilometrowego odcinka bezkolizyjnejobwodnicy Rzeszowa . Bezkolizyjna obwodnica Rzeszowa dołączyła do 250kilometrów dróg ekspresowych i autostrad oddanych od początkuroku do użytku kierowców.  Ta nowa   pozwalająca nakomfortową jazdę arteria, usprawni ruch oraz zapewni oszczędność czasuwszystkim, którzy będą podróżować pomiędzy DK19 i DK9.

 

Mniejszy ruch na A4 Katowice-Kraków w 2012 roku

W roku 2012 Średni Dobowy Ruch (ADT) na koncesyjnym odcinku autostrady A4Katowice-Kraków wyniósł 28.630 pojazdów i był o 6,5%niższy niż ruch odnotowany w roku 2011 (30.630 pojazdów). Spadek tennastąpił zarówno w kategorii pojazdów ciężarowych, jak iosobowych.

 

Autostradowy poradnik dobrego kierowcy

Kolejne kilometry autostrad nie pojawiają się wprawdzie u nas niczym grzyby podeszczu, ale i tak nie da się nie zauważyć znacznej poprawy w tej kwestii. Todobrze. Pamiętajmy jednak, iż jazda drogami szybkiego ruchu wymagaprzestrzegania nieco innych zasad.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ruch autostradowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019