Wyszukiwałeś:

ruch X

drogowy X

. Znaleziono 227 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruch drogowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 227 wszystkich):

Wątek na forum: Otwarto tunel drogowy w Krakowie

Bosko! Teraz czekamy na uruchomienie modernizowanego Ronda Mogilskiego i wiaduktu nad rondem Polsadu. Gdy to wszystko ruszy, w Krakowie naprawde zacznie sie niezle jezdzic. Do pelni szczescia tak naprawde brakuje wschodniej obwodnicy Krakowa (S7)- ale to inwestycja GDDKiA, ktora przeniesi...

 

Gdańsk: wakacyjny remont z korkami w tle

Dwa miesiące potrwa remont nawierzchni jednej z najważniejszych arteriidrogowych Gdańska - ul. Podwale Przedmiejskie. Kierowcy muszą przygotowaćsię na gigantyczne korki w tym rejonie, bowiem na remontowanym węźle Okopowawłącza się ruch z autostrady A1, DK 1, DK 7, obwodnicy, z centrum Gdańska,Sopotu i Gdyni. Prace powinny potrwać do 13 sierpnia.

 

Prawo jazdy to nie licencja na zabijanie

Codziennie młodzi kierowcy zabijają na drogach 3 osoby. Choć brzmi to możebrutalnie, to jednak statystyki są jednoznaczne. Dlatego II etap kampanii"Użyj wyobraźni" skierowany jest do niedoświadczonychkierowców między 18 a 24 rokiem życia.

 

Czy w weekend może nie być ofiar?

Weekendy, zwłaszcza te sierpniowe, to najbardziej tragiczne dni, jeśli chodzio liczbę zabitych na polskich drogach. Stąd właśnie takie trzy dni zostaływybrane na ogólnokrajową akcję Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa"Weekend bez Ofiar", której głównym celem jestzwrócenie uwagi kierujących na problem bezpieczeństwa na naszychdrogach.

 

10 najbardziej zakorkowanych miast Europy

Navteq, dostawca map i powiązanych aplikacji do nawigacji satelitarnych,stworzył listę 10 najbardziej "zawalonych" miast Europy Zachodniej.

 

Gęsto na śląskich drogach

Prawie 5 tys. pojazdów na dobę to średni dobowy ruch pojazdów nadrogach wojewódzkich w naszym regionie śląskim. Średni dobowy ruchpojazdów (SDR) dla całej sieci dróg wojewódzkich wwojewództwie śląskim poza miastami na prawach powiatu obejmującej 1217km dróg wyniósł 4895 pojazdów/dobę. To o ok. 17 proc.więcej niż pięć lat temu. Natomiast na śląskich„krajówkach” SDR wyniósł 18 300 P/dobę i był ookoło 35% większy niż SDR w roku 2005.

 

Rośnie ruch w kujawsko-pomorskim

Zakończyły się badania natężenia ruchu na drogach wojewódzkich naKujawach i Pomorzu w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2010. Najwięcejsamochodów korzysta z DW nr 223 pod Bydgoszczą, DW nr 560 w Brodnicyoraz  DW nr 552 w Lubiczu.

 

Kierowcy wybierają Autostradową Obwodnicę Wrocławia

Autostradowa Obwodnica Wrocławia już od pierwszego dnia jej uruchomieniaspełnia swoje zadanie. Wzrosło natężenie ruchu pojazdów w tympojazdów ciężarowych. Jak szacuje GDDKiA we Wrocławiu w najbliższychtygodniach ruch pojazdów po AOW będzie jeszcze większy.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Budowa Południowej Obwodnicy Warszawy wymusza zmiany

Od poniedziałku 9 stycznia zmieniona została organizacja ruchu na ul.Puławskiej przy budowanej Południowej Obwodnicy Warszawy. Ruch drogowy wobydwu kierunkach został przełożony na jezdnię zachodnią (w kierunkuPiaseczna).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ruch drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019