Wyszukiwałeś:

ruch X

wahadlowy X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruch wahadlowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Ruch wahadłowy na trasie Kąty Wrocławskie - Wrocław

Kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 347 z Wrocławia do KatówWrocławskich muszą liczyć się z utrudnieniami. Od 15 lipca do 30 wrześniabr. na DW347 będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

 

Ruch wahadłowy na ul. Błonie w Gliwicach

W poniedziałek 16 grudnia w godzinach przedpołudniowych na ul. Błonie wGliwicach zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Będzie on obowiązywać przezokoło tydzień czasu, utrudnienia mają się skończyć przed świętami.

 

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Od poniedziałku aż do końca sierpnia na drodze krajowej nr 47, popularnejZakopiance, obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia pojawią się w miejscubudowy węzła drogowego w Poroninie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ruch wahadlowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019