Wyszukiwałeś:

ruch

. Znaleziono 2480 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruch

Spróbuj też wyszukać: biłgoraj

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2480 wszystkich):

Wątek na forum: Jednak ruch przez Rokitnice trasą 226 w strone Przejazdowa

To dośc dziwne, bo pierwotnie trasa ta miała iśc do trasy 227 w Roszkowie ,żeby dalej kierować ruch przez Cedry wlk w stronę krajowej "7" na warszawę. Tymczasem z tego co wyniak z tekstu bedzie ona wychodziła w Rokitnicu kierując ruch na Przejazdowo czyli trasą 226 ~p.s

 

Coraz większy ruch na drogach

W ciągu ostatnich pięciu lat średni dobowy ruch samochodowy zwiększył sięw Polsce o 18% - wynika z Generalnego Pomiaru Ruchu, przeprowadzonego nazlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w 2005 r.

 

Wstrzymany ruch na wrocławskiej starówce

Z dniem 2 maja na ulicy Kuźniczej odcinku od Kotlarskiej do Nożowniczej ruchkołowy zostanie wstrzymany, a wykonawca przebudowy Kuźniczej i placuUniwersyteckiego przystąpi do usuwania nawierzchni i przygotowaniawykopów pod sieć kanalizacyjno - sanitarną.  Na przygotowany dobadań plac budowy wkroczą pracownicy Instytutu Archeologii UniwersytetuWrocławskiego.

 

Rośnie ruch w kujawsko-pomorskim

Zakończyły się badania natężenia ruchu na drogach wojewódzkich naKujawach i Pomorzu w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2010. Najwięcejsamochodów korzysta z DW nr 223 pod Bydgoszczą, DW nr 560 w Brodnicyoraz  DW nr 552 w Lubiczu.

 

Kierowcy wybierają Autostradową Obwodnicę Wrocławia

Autostradowa Obwodnica Wrocławia już od pierwszego dnia jej uruchomieniaspełnia swoje zadanie. Wzrosło natężenie ruchu pojazdów w tympojazdów ciężarowych. Jak szacuje GDDKiA we Wrocławiu w najbliższychtygodniach ruch pojazdów po AOW będzie jeszcze większy.

 

DK 75: w Roztoce ruch pomostach objazdowych

W Roztoce na drodze krajowej nr 75 (woj. małopolskie) ruch odbywa się pomostach objazdowych. Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie dopaździernika 2012 r.

 

Kolejne zmiany w ruchu na A2

5. września zmieni się organizacja ruchu na odcinku A autostrady A2. Zostanieotwarta jezdnia północna (do Poznania), na której zostałaułożona ostatnia warstwa nawierzchni, dzięki czemu wprowadzony zostanie turuch ciężarowy. Zamknięta dla ruchu będzie natomiast jezdnia południowa (doWarszawy).

 

Mniejszy ruch na A4 Katowice-Kraków w 2012 roku

W roku 2012 Średni Dobowy Ruch (ADT) na koncesyjnym odcinku autostrady A4Katowice-Kraków wyniósł 28.630 pojazdów i był o 6,5%niższy niż ruch odnotowany w roku 2011 (30.630 pojazdów). Spadek tennastąpił zarówno w kategorii pojazdów ciężarowych, jak iosobowych.

 

Ruch lewostronny - jakie kraje i jak jeździć?

Przyzwyczajeni do ruchu prawostronnego doznajemy sporego szoku, gdy przyjdzienam zasiąść za kierownicą auta np. w Wielkiej Brytanii. Ruch lewostronnywiąże się bowiem z nieco innymi zasadami jazdy. Zobacz także, w jakichinnych państwach jeździ się "pod prąd".

 

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Od poniedziałku aż do końca sierpnia na drodze krajowej nr 47, popularnejZakopiance, obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia pojawią się w miejscubudowy węzła drogowego w Poroninie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019