Wyszukiwałeś:

rybnik

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rybnik

Spróbuj też wyszukać: ruda Śląska rybnik ul sportowa volkswagen rybnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Wątek na forum: Którędy przebiegnie gliwicka DTŚ?

DTŚ-ka w Gliwice powinna "wejść" i rozpleść się na kierunki T.Góry, Rybnik, Mikołów i inne przez zmodernizowany układ komunikacyjny miasta, natomiast z A4 powinna się połączyć przed lub za miastem w zależności od opcji (lub i przed i za). Pozdrawiam. ~maras49

 

Odcinek po odcinku

Rusza kolejny etap budowy obwodnicy miasta Rybnika. 11 sierpnia władze miastapodpisały z firmą Polimex Mostostal Siedlce kontrakt na realizację tejinwestycji. Wartość prac wyniesie ponad 6,8 mln zł.

 

Remont wiaduktu w Rybniku

Rusza remont wiaduktu na ul. Włościańskiej w Rybniku. Inwestycja realizowanajest w ramach zadania „Przebudowa układu komunikacyjnego w dzielnicyRybnik-Kłokocin, ułatwiającego dostęp do terenówinwestycyjnych”.  Prace wymuszają zamknięcie ulicyWłościańskiej, wytyczono objazdy.

 

Wątek na forum: Otwarto A1 – niestety tylko połowę odcinka

ale ta pozostała polowa i tak kończy się w polu - a oddana na ważnej DW 935 Pszczyna Rybnik wiec nie ma o co kopii kruszyć ~maras49

 

Rybnik bogaty w ronda

Rybnik planuje budowę sześciu nowych rond. Obecnie działa ich w mieścietrzydzieści. Duża liczba rond w mieście to przemyślane rozwiązaniezapewniające bezpieczeństwo.

 

Rybnik: wiadukt w Kłokocinie otwarty

We wtorek , 15 lutego, trzy miesiące przed terminem, udostępniony zostałkierowcom przebudowany wiadukt w ciągu ul. Włościańskiej wRybniku-Kłokocinie.

 

Rybnik: zamknięte rondo na DK 78

Od czwartku, 12 maja planowane jest kilkutygodniowe zamknięcie RondaWodzisławskiego (DK 78) w Rybniku. Zamknięcie ronda związane jest z remontemjego nawierzchni, wykonywanym w ramach kolejnego etapu zadania„Usprawnienie i poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzezprzebudowę DK 78”.

 

Wiadukt i obwodnica w Rybniku juz dla kierowców

Dobre wieści dla kierowców: otwarty został nowy wiadukt na ul.Gliwickiej (DK 78) i można już jeździć nową obwodnicą w Rybniku.

 

Rybnik: dodatkowe pieniądze na wiadukt

Przeszło 4,1 mln zł otrzymał Rybnik na przebudowę wiaduktu na ul. Żorskiej.Pieniądze pochodzą ze środków rezerwy subwencji ogólnejMinistra Finansów.

 

A1 Rybnik - Żory przejezdna

Przed wakacyjnym weekendem zakończyły się prace drogowe na 19 km odcinkuautostrady A1 pomiędzy węzłem Rybnik i węzłem Żory. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021