Wyszukiwałeś:

rynek X

europejski X

. Znaleziono 463 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek europejski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 463 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa Honda Accord w obiektywie

Ale to ma być accord na rynek europejski? Bo sądząc po silnikach i wersji coupe to obawiam się że na amerykański. A to dwie różne sprawy. Bo europejski accord jest w usa sprzedawany pod marką acura, i zupełnie niepodobny do ich accorda ~Janek

 

Spór importerów o chińskie auta

Wprowadzeniu na rynek europejski chińskich samochodów marki Brilliancetowarzyszy coraz więcej emocji. Jeszcze na dobre żaden z egzemplarzy niepojawił się w sprzedaży, a już na pierwszy plan wysunął się spór oprawa do importu chińskich aut pomiędzy firmami Euro Motors i HSO.

 

Polski rynek wciąż niestabilny

Europejski rynek motoryzacyjny wyhamowuje, po tym jak programy złomowaniastarych pojazdów w zamian za dofinansowanie nowego auta (tzw. programcash-for clunkers) dobiegają końca.

 

Europejczycy kupują Hyundaie

Podczas gdy cały europejski rynek nowych samochodów lekko"dołuje", wzrosty sprzedaży ponownie notuje Hyundai.

 

Czy chińskie auta zaleją Europę?

Rynek chińskich samochodów rośnie w siłę. Co do tego nie ma żadnychwątpliwości. Na razie jednak wszelkie próby wejścia na rynekeuropejski przez chińskich producentów trudno nazwać udanymi. Czy tasytuacja ulegnie zmianie? A jeśli tak, to kiedy?

 

Hyundai w droższym segmencie

Hyundai zastanawia się nad obraniem strategii podobnej do tej, którą maCitroen ze swoją serią DS oraz Fiat, choć troszkę z innej bajki, z Abarthem.

 

Zaleją nas małe autka

Coraz większy ruch na drogach, a także coraz bardziej zaostrzone normy emisjiCO2 spowodują, że w najbliższej przyszłości czeka nas boom w sektorzemikrosamochodów. W ciągu najbliższych 3 lat, na europejskim rynkupojawi się nawet 60 takich nowych modeli.

 

Europa na minusie, Polska na plusie

Choć widać już oznaki ożywienia, to jednak branża motoryzacyjna w Europiewciąż jest na minusie. I to zarówno w ujęciu całorocznym, jak i wostatnim badanym okresie, czyli sierpniu. Pocieszające, że na tym tle naplusie jest polski rynek.

 

Europa znowu na plusie. Polska również

Po słabym sierpniu europejski rynek aut nowych wrzesień ponownie zakończyłna plusie. Jednak sumarycznie od początku roku ciągle jest pod kreską. Na tymtle nieźle wygląda sytuacja na rynku polskim, który we wrześniuzanotował prawie 15-proc. wzrost sprzedaży.

 

Parlament Europejski chce bezpieczniejszych ciężarówek

Sześcienne kabiny ciężarówek odejdą niedługo do przeszłości.Parlament Europejski przetarł szlaki kształtom o większej aerodynamiceoferujące lepszy widok kierowcom, a przede wszystkim wyższy poziombezpieczeństwa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek europejski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019