Wyszukiwałeś:

rynek X

motoryzacyjny X

. Znaleziono 505 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek motoryzacyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 505 wszystkich):

Niezależny rynek zadowolony ze zmian GVO

Organizacje reprezentujące niezależny rynek motoryzacyjny w Europie FIGIEFAjak i w Polsce SDCM przyjmują z zadowoleniem rozpoznanie i zgłębienie przezKomisję Europejską potrzeby ustanowienia specyficznych zasad dla rynkumotoryzacyjnego, ale również domagają się od Komisji krokówpotwierdzających to w najbliższej przyszłości.

 

Polski rynek wciąż niestabilny

Europejski rynek motoryzacyjny wyhamowuje, po tym jak programy złomowaniastarych pojazdów w zamian za dofinansowanie nowego auta (tzw. programcash-for clunkers) dobiegają końca.

 

Rosja jednym z największych

Przewiduje się, że Rosja do 2020 roku stanie się szóstym największymrynkiem motoryzacyjnym na świecie.

 

Tygrys z Lublina chce podbić rynek

Z początkiem czerwca do salonów trafią montowane w Lublinie chińskiepick-upy ZX Grand Tiger. Atrakcyjna będzie z pewnością cena – bowersję podstawową można kupić już za 65 tys. zł.

 

Prologis wynajął magazyny dla motoryzacji

Prologis, Inc.,  operator i deweloper obiektów dystrybucyjnych,poinformował, o podpisaniu nowych umów najmu na terenie swoichparków dystrybucyjnych zlokalizowanych na Górnym Śląsku. Doparku trafiły firmy reprezentujące sektor motoryzacyjny lub z nimwspółpracujace.

 

Wątek na forum: Ronal buduje nową fabrykę w Wałbrzychu

Dobrze że rynek motoryzacyjny w Polsce się rozwija. Dzięki lokalizacji fabryki Roland w Wałbrzychu Fiaty z Polski będą jeździły na polskich alufelgach. Fiatmaniak

 

MG: Branżę motoryzacyjną traktujemy priorytetowo

- Przemysł motoryzacyjny jest istotną częścią polskiej gospodarki. Dlategointensywnie współpracujemy z przedstawicielami branży. Wspólnieprzygotowujemy rozwiązania, które podtrzymają zatrudnienie i zachęcąinwestorów do lokowania swoich projektów w Polsce –powiedziała wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska na posiedzeniu SejmowejKomisji Gospodarki. Spotkanie poświęcone branży samochodowej odbyło się 6marca 2013 r. w Warszawie.

 

Producenci części tracą rynek przez kradzieże oraz szarą strefę

Kradzieże części samochodowych i naprawy w szarej strefie osłabiająautoryzowane serwisy i firmy produkujące części. Branża ma problemy, bowielu Polaków naprawiając samochód nie zastanawia się nadpochodzeniem części. Zmiany w prawie mogłyby pomóc uregulowaćsytuację.

 

DHL: wspieramy motoprodukcję od pierwszego szkicu do salonu

Firma logistyczna DHL oferuje nowe usługi pozwalające ułatwić rozwój,produkcję i wprowadzanie na rynek nowych samochodów. Nowa strukturaopracowana przez DHL opiera się na trzech modułach logistycznych, któreklienci sektora motoryzacyjnego mogą łączyć lub wdrażać osobno.

 

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w górę

Tegoroczny wzrost sprzedaży samochodów nowych wpłynął takżepozytywnie na rynek kredytów samochodowych, a także na leasingpojazdów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek motoryzacyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019